GSYİAD'ın iftarında kupa şovu

Sarı-kırmızılı kulüp, Galatasaraylı Yönetici ve İş Adamları Derneği'nin düzenlediği iftarda bir araya geldi. İftar yemeğine Galatasaray Kongre Üyesi yazarımız ekonomist Ali Çelik de katıldı

CİDDİGAZETE

Sarı-kırmızılı kulüp, Galatasaraylı Yönetici ve İş Adamları Derneği'nin düzenlediği iftarda bir araya geldi. Hafta içinde kazanılan Ziraat Türkiye Kupası da, iftar yapılan otele getirildi.

Sarıyer'de bir otelde verilen iftar yemeğine Teknik Direktör Fatih Terim, yardımcılarıyla birlikte katılırken, Başkan Mustafa Cengiz, Başkanvekili Abdurrahim Albayrak, İkinci Başkan Yusuf Günay ve yöneticiler de tam kadro katıldı.

Hafta içinde Akhisarspor karşısında alınan galibiyet sonrasında kazanılan Ziraat Türkiye Kupası da iftar yapılan otele getirildi. Yazarımız Ali Çelik, şampiyonluk kupasıyla hatıra fotoğrafı çektirdi.

İftara katılan Galatasaraylılar, Türkiye Kupası'yla fotoğraf çektirdi. Sarı kırmızılı kulübün başkanı Mustafa Cengiz de kongre üyesi yazarımız ekonomist Ali Çelik'le Galatasaray'ın son kupasıyla fotoğraf çektiren isimler arasında yer aldı.

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2019, 23:30
YORUM EKLE