Mehmet Topuz dolandırıldı

Kayserispor ve Fenerbahçe formaları giyen eski milli futbolcu Mehmet Topuz, İstanbul’da bulunan bir evinin satış işlemi nedeniyle 2 milyon 350 bin TL dolandırıldı

Mehmet Topuz dolandırıldı

CiddiGazete- Futbola Kayseri’de başlayan ve gösterdiği performansla kulüp tarihinin rekor bonservis bedeli ile 2009 yılında Fenerbahçe'ye transfer olan ve yedi yıl sarı-lacivertli formayı giydikten sonra futbolu bırakan Mehmet Topuz dolandırıldı.

İstanbul'daki evini satması için vekalet verdiği arkadaşı Rıdvan A. ve Rıdvan A.'nın kuzeni olan Oğuzhan A. tarafından 2 milyon 350 bin TL'sinin çalındığını ileri süren Mehmet Topuz, zanlılardan şikayetçi oldu.

Polis ekipleri, iki şüphelinin yakalanması için çalışma başlattı.

Mehmet Topuz tarafından emniyete verilen şikayet dilekçesinde, İstanbul Ataşehir'deki evinin satışı için verilen vekaletin ardından satışı gerçekleştiren kişinin 2 milyon 350 bin TL'yi alarak ortadan kaybolduğu iddia etti.

Mehmet Topuz, "Süreci avukatım yakından takip ediyor. Emniyet güçlerimiz de büyük bir titizlikle bu kişilerin peşindeler. En yakın zamanda bulunacaklarına inanıyorum" dedi.

YORUM EKLE