Mesut Özil'e bıçaklı saldırı girişimi

Türk futbolcu, Mesut Özil'e Londra'da bıçaklı saldırı girişiminde bulunuldu. Mesut ve Sead Kolasinac, restorant çıkışı arabalarını çalmaya çalışan hırsızla kovalamaca yaşadı. İki futbolcu da olayda yara almadı

CİDDİGAZETE

Daily Mail'de yer alan habere göre, Mesut Özil'e Londra'da bir restoran çıkışında eli bıçaklı bir adam saldırı girişiminde bulundu. Özil, can havliyle arabasına kaçarken, takım arkadaşı Kolasinac, saldırganları uzaklaştırmaya çalışırken ekranda görüldü.

Bıçaklı ve motor kasklı saldırgan, Mesut Özil'e saldırmaya çalışırken, Özil'in hızlı bir şekilde arabasına bindiği görüldü. Öte yandan yıldız futbolcunun takım arkadaşı Sead Kolasinac, saldırganı uzaklaştırmaya çalıştı.

Olay esnasında çevrede bulunan Azuka Alintah isimli görgü tanığı, "Tamamen delice ve tuhaftı. Arabası orada yolun ortasında duruyordu. Özil, bıçakla kovalanan herkes gibi korkudan neye uğradığını şaşırmıştı. Hayatını kurtarmak için kaçıyordu" diye konuştu.

Olayın soygun amaçlı gerçekleştiğinden şüpheleniliyor. Mesut Özil olaydan sonra, tanıdığı kişilerin bulunduğu Likya isimli Türk restorana sığındı ve buraya gelen polislere ifade verdi.

Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2019, 23:11
YORUM EKLE