Milan'da Çalhanoğlu bilmecesi

İtalya'nın köklü kulüplerinden Milan forması giyen Milli futbolcumuz Hakan Çalhanoğlu'nun kulübüyle olan sözleşmesi sezon sonunda bitecek. İtalyanlar sözleşmeyi uzatmak için Türk futbolcuyu ikna etmeye çalışıyor

Milan'da Çalhanoğlu bilmecesi

CiddiGazete- İtalyan spor basını Hakan Çalhanoğlu'nun transfer söylentileriyle çalkalanıyor.

Milan forması giyen Milli futbolcumuz Hakan Çalhanoğlu'nun kulübüyle olan sözleşmesi sezon sonunda bitecek. Yıldız futbolcuyla yeniden sözleşme imzalamak için masaya oturan Milan, Hakan Çalhanoğlu'nu ikna etmeye çalışıyor.

Milan'da sergilediği performansla İtalyan devlerinin peşinden koşan Hakan Çalhanoğlu için Juventus ve Inter de devreye girdi.

Hakan Çalhanoğlu transferinde yaşanan son gelişmeleri İtalya spor basınını yakından takip eden gazeteci Dündar Keşaplı TRT Spor'a aktardı.

Hakan Çalhanoğlu'nun Milan'la sözleşme uzatmaya sıcak bakmadığını ifade eden Dündar Keşaplı, "Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Hakan Çalhanoğlu'nu bonservis bedeli olmadan alma fikri Juventus'u hemen harekete geçirdi. Merih Demiral'ın da Juventus da olması Hakan Çalhanoğlu'nu Juventus'a bir adım daha yaklaştırıyor" dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2020, 18:47
YORUM EKLE