Muslera-Gökhan Çıra yumruklaştı

4-0 Galatasaray'ın üstünlüğüyle biten maçtan sonra ortalık karıştı. Muslera'nın Gökhan Çıra'ya sataşmasıyla başlayan yumruklu kavgada büyük arbede yaşandı

Muslera-Gökhan Çıra yumruklaştı

CiddiGazete

Tuzla-Galatasaray maçının mardından Fernando Muslera, ilk maçta soyunma odası koridorlarında Galatasaray'a küfür eden ve fotoğraf paylaşımı yapan Gökhan Çıra'ya, "Ne oldu, konuşsana?" dedi.

Muslera ve Gökhan'ın tünelde yumruklaşmasının ardından iki takımın oyuncuları birbirine girdi.

Karşılaşmanın sonunda yaşanan arbedenin detayları belli oldu.

Gökhan Çıra ile Muslera arasında soyunma odasına giderken bir tartışma yaşandığı öğrenildi.

Tuzlasporlular, Muslera’nın Gökhan Çıra’ya saldırdığını iddia ettiler.

Olaylardan sonra misafir takım soyunma odasının önünde spor şube ekipleri hazır bekliyor.

Maçın ardından konuşan Tuzlasporlu Muhammed Akarslan, "Muslera geliyor ağza alınmayacak şeyler söylüyor, geliyor arkadaşımızın kafasına vuruyor. Bu olaylar böyle büyük bir camiaya yakışmıyor. Galatasaray'ı böyle kenetlediğimiz için gurur duyuyorum. Maç 4-0 olduktan sonra Muslera gelip kulübeye doğru hareketler yapmaya başladı. Sonra maç bitince koridorda birisi, ismini bilmiyorum, arkadaşımıza kafa attı, arkadaşımızın kafası yarıldı, bu olaylar hiç yakışmadı" dedi.

MUSLERA: KİMSEYE VURMADIM

Hep öğrendiğim şey saygı. Çünkü hep o şekilde öğrendim. Rakip takımdaki bir oyuncu (Gökhan Çıra) ilk maçtan sonra çok saygısızca bir şeyler yaptı. Maçtan sonra sadece ona gidip saygı duyması gerektiğini söyledim. Onun haricinde başka bir şey yok. Rakip takımla benim bir ilgim yok. Tamamen o oyuncuya yönelikti. Dedim ki senin saygılı olman gerekiyor. Ben hep bunu öğrendim. Ben herkese saygı duyuyorum. Birisi diyorsa ki Muslera gitti birisine vurdu, görüntülerle göstersin. Ben öyle bir insan değilim zaten. Hocalar bu işi abartıyor olabilir. Benim herhangi bir saldırım olamaz. Karakterime aykırı.

Tuzlaspor'un 2-0 kazandığı ilk maçtan sonra Tuzlasporlu Gökhan Çıra, skoru gösterip kahkaha attığı fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşmıştı.

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2019, 13:15
YORUM EKLE