Quaresma'nın bileti kesildi

Ricardo Quaresma, Beşiktaş'ta istenmediği konusunda başkan Fikret Orman tarafından bilgilendirildiğini açıkladı. Quaresma, "Şu an konuyu çözmek için uğraşıyorum" dedi

Quaresma'nın bileti kesildi

CİDDİGAZETE

Beşiktaş’ta takımdan ayrılıp ayrılmayacağı merak ve tartışma konusu olan Ricardo Quaresma, resmi Instagram hesabından bir açıklamada bulundu. Quaresma, Beşiktaş’ta istenmediği konusunda başkan Fikret Orman tarafından bilgilendirildiğini duyurdu.

Quaresma, Instagram hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeyi kullandı:

“Başkan tarafından artık takımın bir parçası olmak istenmediğim konusunda bilgilendirildim. Şu an konuyu çözmek için uğraşıyorum. Önümüzdeki günlerde geleceğimle ilgili bir basın toplantısı düzenleyeceğim. Anlayışınız ve desteğiniz için hepinize teşekkür ederim”

BJK: TAKIM BULMASI İÇİN İZİN VERDİK

Siyah-beyazlı kulüp oyuncuya takım bulması için izin verildiğini belirterek şu ifadelere yer verdi:

"Oyuncularımızdan Ricardo Quaresma ile bugün yapılan toplantı sonucu kendisine yeni sezonda takım kadromuzda olmayacağı bilgisi verilmiştir. Oyuncuya 2019-2020 sezonu transfer dönemi bitimine kadar takım bulabilmesi için izin verilmiştir. Bu süreçte takım bulamaması durumunda da oyuncu sezonun geri kalanında takımdan ayrı bireysel çalışmaya devam edecektir."

YORUM EKLE