Rosier, Beşiktaş'la nikah tazeledi

Beşiktaş'ta geçen sezon kiralık olarak forma giyen sağ bek Valentin Rosier, resmen yeniden Siyah-Beyazlı takımın oyuncusu oldu

Rosier, Beşiktaş'la nikah tazeledi

CiddiGazete- Beşiktaş'ın geçen sezon Sporting Lizbon’dan kiralık olarak oynattığı Fransız sağ bek Valentin Rosier, resmen siyah beyazlı ekibe geri döndü.

Geçtiğimiz gün İstanbul'a gelen 24 yaşındaki futbolcu, sağlık kontrolünden geçti. Siyah-Beyazlı ekibin sosyal medya hesabından yapılan paylaşımla transfer resmen duyurulurken, Beşiktaş'ın merhum tribün lideri Mehmet Işıklar'la (Optik Başkan) özdeşleşen "Çok sevdik be abi" sloganı kullanıldı.

Videoda konuşan Rosier, "Transfer zorlu bir süreç. Birden fazla söz sahibi var ve doğru bir kariyer tercihi yapmanız gerekir. Bazen şartlar istediğiniz yönde ilerlemenizi engeller. Bazen de duygularınız ağır basar. Hayatımda ilk kez kalbimin sesini dinlemem gerektiğini hissettim. Çünkü bazı anlar paradan değerlidir. Çünkü burada hissettiklerim paha biçilemezdi. Bunların karşılıklı olduğunu biliyorum. Çünkü ben Beşiktaş’ın çocuğuyum. Çok sevdik be abi" ifadelerini kullandı.

BEŞİKTAŞ'TAN AÇIKLAMA

Öte yandan Beşiktaş Kulübü'nün internet sitesinden yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı: "Kulübümüz, 2021-22 sezonu transfer çalışmaları kapsamında, geçtiğimiz sezon Futbol Takımımızın elde ettiği çifte şampiyonlukta pay sahiplerinden biri olan Valentin Rosier ile yeni sözleşme imzaladı. Başkanımız Ahmet Nur Çebi, Vodafone Park'taki makamında ağırladığı Valentin Rosier'e 'Yuvana hoş geldin' diyerek başarılar diledi. Kulübümüze yeni dönemde de önemli hizmetlerde bulunacağına inandığımız; Beşiktaşımıza duyduğu derin aidiyet ve sergilediği özverili performansla taraftarlarımızın gönlünde taht kuran Valentin Rosier'e yuvana hoş geldin diyor, başarılar diliyoruz."

YORUM EKLE