Sergen Yalçın: Bizim için önemli!

Ziraat Türkiye Kupası 5. turunda Tarsus İdman Yurdu'nu 3-1 yenerek adını son 16'ya yazdıran Beşiktaş'ta Teknik Direktör Sergen Yalçın, "Kupa, Avrupa'ya gitmek için bir kulvar" dedi

Sergen Yalçın: Bizim için önemli!

CiddiGazete- Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Ziraat Türkiye Kupası'nda Tarsus İdman Yurdu ile oynadıkları karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu. Turu geçmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirten Sergin Yalçın, "Türkiye Kupası bizim için önemli, en azından Avrupa'ya gitmek için bir kulvar. Çıkan kadro da bunun net göstergesiydi" dedi.

Tarsus İdman Yurdu karşısında güzel bir galibiyet aldıklarını vurgulayan Yalçın, "Oyuncularımızın performansından memnunum. Pozitif oynadılar ve enerjileri iyiydi. Rakip de güzel mücadele etti, dostça bir maç oldu" ifadelerini kullandı.

Lig fikstürüne de değinen Sergen Yalçın, "Dört günde bir maçlar oynanacak. Bu mücadele için yeterli oyuncu sayımız var. Lig zorlu ve uzun bir maraton. Mayıs ayının ortasına kadar zaman var. Başlangıçta sorunlar yaşadık ama performanslar yukarı çıkınca toparlandık. Şu an kötü durumda değiliz. Hedefimizi yakalayacak seviyedeyiz. Fizik ve güç olarak iyiyiz" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE