Sergen Yalçın'dan operasyon sinyali

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, 2-1 yenildikleri Antalyaspor maçının ardından yaptığı açıklamada, "İstediğimizi yapamayanlar gidecek" dedi

Sergen Yalçın'dan operasyon sinyali

CiddiGazete- Evinde Antalyaspor'a 2-1 mağlup olan Beşiktaş şok yaşadı. Karşılama sonunda açıklama yapan Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, operasyon sinyali verdi.

İşte Sergen Yalçın'ın açıklamaları:

Çok istatistik konuşmayı sevmiyorum. Skora bakıyorum, 2-1 mağlubuz. İstatistiklerin bir önemi kalmıyor. Hangi kafada sahaya çıktılar, hangi mantalitede oynuyorlar, oyun anlayışımız nasıl... İlk yarıda oynadığımız oyun inanılır gibi değil.

ANTALYASPOR'U TEBRİK ETTİ

İkinci yarı daha iyi oynadık. 5-2 bitebilirdi ama olmadı. Antalyaspor'u da tebrik ederim. Bazı şeyleri değiştireceğiz. Ersin ve Rıdvan'dan memnunum. Ersin iyi bir kaleci olacak; gollerde hatası yok. Rıdvan da Beşiktaş'ta çok iyi şeyler yapabilir.

"KALAN HAFTALAR TEST OLACAK"

Bu 3 aylık süreç herhalde kafaları başka yere götürmüş. 5 oyuncumuz yurt dışındaydı, geç hazırlanma imkanı buldular. Bunlar kesinlikle bir bahane değil. Önümüzü yavaş yavaş göreceğiz. Kalan haftalar, bütün oyuncular için test niteliğinde olacak. Devam etmemiz gerekenler, devam edecekler. Yollarımızı ayırmamız gerekenlerle ayıracağız.

"İSTEDİĞİMİZİ YAPAMAYANLAR GİDECEK"

Diğer oyuncuların konsantrasyon sorunu yaşadı. Top rakipteyken nazik savunma yapıyoruz. Üç aylık sürede 5 oyuncumuz yurt dışındaydı. İstediğimizi yapmayanlar gidecek. Bazı oyuncuları beklentilerimizi karşılayamadı. Gelecek senenin planlarını yapacağız.

YORUM EKLE