Sergen Yalçın: Kötü oynuyoruz

UEFA Şampiyonlar Ligi C Grubu son maçında Borussia Dortmund'a 5-0 mağlup olan Beşiktaş'ta teknik direktör Sergen Yalçın, "Kötü oynuyoruz. Sorumlusu benim" dedi

Sergen Yalçın: Kötü oynuyoruz

CiddiGazete- UEFA Şampiyonlar Ligi C Grubu 6'ncı ve son hafta maçında Beşiktaş, Borussia Dortmund'a 5-0 mağlup oldu ve grubu puansız son sırada tamamladı.

Mücadelenin ardından basın toplantısında durum değerlendirmesi yapan teknik direktör Sergen Yalçın, "Sezon başında bunların olacağını söyleseler çok inanmazdık herhalde. Geçen sezon oyuncular çok iyi bir periyot geçirdi. Çok mücadele ettiler çok iyi işler yaptılar. Kadromuza da iyi takımlardan önemli takviyeler yaptık" diye konuştu.

Sergen Yalçın'ın değerlendirmeleri şöyle:

Tabii kağıt üzerinde konuşulan şeyler sahaya yansıdığı zaman bazen öyle olmayabiliyor. Gerçekten iyi sonuçlar almıyoruz. Kötü oynuyoruz, çok ciddi sıkıntılar yaşıyoruz. Oyunsal anlamda, vücut dili anlamında, motivasyon anlamında ciddi sıkıntılar yaşıyoruz içeride.

BUNUN SORUMLUSU BENİM

Doğal olarak bunun sorumlusu benim. Çok fazla bahane üretecek bir durumum yok. Bu sürecin kesinlikle camiamıza zarar vermesini istemiyoruz kesinlikle. Buranın sağlıklı kalması, iyi gitmesi gerekiyor. Şu ana kadar sağlıklı olmadı. Bizim de durumumuz çok iyi görünmüyor. Gidişatın bizim adımıza da sağlıklı olduğu görünmüyor. Böyle olmasını istemezdik. Geçen sezonki gibi kupalar kazanmak isterdik ama şu ana kadar bunu beceremedik. İnşallah en kısa sürede toparlarız diye düşünüyorum.

YORUM EKLE