banner445

UEFA'da 46 maç oynandı

UEFA Avrupa Ligi ikinci ön eleme turu ilk maçları oynandı. Beşiktaş'ın muhtemel rakiplerinden Lask-Lilleström karşılaşması 4-0 sona erdi

UEFA'da 46 maç oynandı

Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki ikinci önemli turnuvasının ikinci ön eleme turu ilk ayağı, 46 karşılaşmayla sona erdi.

Faroe Adaları'nın B36 Torshavn takımına konuk olan Beşiktaş, sahadan 2-0 galip ayrıldı.

Beşiktaş'ın 3. ön eleme turuna çıkması halinde, kozyatagi uskudar aksaray rakibini belirleyecek eşleşmenin ilk maçında LASK (Avusturya), sahasında Lilleström'ü (Norveç) 4-0 yendi.

Medipol Başakşehir'in 3. ön eleme turundaki rakibinin belli olacağı eşleşmenin ilk ayağında Aberdeen (İskoçya), ağırladığı Burnley (İngiltere) ile 1-1 berabere kaldı.

Türk hakem Hüseyin Göçek'in yönettiği müsabakada ise Romanya'nın FCSB takımı, Sloven ekibi Rudar Velenje'yi deplasmanda 2-0 mağlup etti.

2. ön eleme turu rövanş mücadeleleri, 31 Temmuz ve 1-2 Ağustos tarihlerinde oynanacak.

TOPLU SONUÇLAR ŞÖYLE:

Ufa (Rusya)-Domzale (Slovenya): 0-0

Ventspils (Letonya)-Bordeaux (Fransa): 0-1

Spartaks Jurmala (Letonya)-La Fiorita (San Marino): 6-0

Viitorul (Romanya)-Vitesse (Hollanda): 2-2

Tobol (Kazakistan)-Pyunik (Ermenistan): 2-1

Kairat (Kazakistan)-AZ Alkmaar (Hollanda): 2-0

Rudar Velenje (Slovenya)-FCSB (Romanya): 0-2

Torpedo Kutaisi (Gürcistan)-Víkingur (Faroe Adaları): 3-0

Chikhura (Gürcistan)-Maribor (Slovenya): 0-0

Hapoel Haifa (İsrail)-Hafnarfjördur (İzlanda): 1-1

Balzan (Malta)-Slovan Bratislava (Slovakya): 2-1

Dudelange (Lüksemburg)-Drita (Kosova): 2-1

Leipzig (Almanya)-Hacken (İsveç): 4-0

APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi)-Flora Tallinn (Estonya): 5-0

Zrinjski (Bosna Hersek)-Valletta (Malta): 1-1

Djurgarden (İsveç)-Mariupol (Ukrayna): 1-1

Honved (Macaristan)-P.Niederkorn (Lüksemburg): 1-0

CSKA Sofya (Bulgaristan)-Admira (Avusturya): 3-0

Maccabi Tel-Aviv (İsrail)-Radnicki (Sırbistan): 2-0

Zalgiris (Litvanya)-Vaduz (Lihtenştayn): 1-0

Molde (Norveç)-Laçi (Arnavutluk): 3-0

Jagiellonia (Polonya)-Rio Ave (Portekiz): 1-0

Shakhtyor (Belarus)-Lech Poznan (Polonya): 1-1

Dinamo Brest (Belarus)-Atromitos (Yunanistan): 4-3

LASK (Avusturya)-Lilleström (Norveç): 4-0

Nordsjaelland (Danimarka)-AIK (İsveç): 1-0

Olimpija Ljubljana (Slovenya)-Crusaders (K.İrlanda): 5-1

Sutjeska (Karadağ)-Alashkert (Ermenistan): 0-1

Santa Coloma (Andorra)-Valur (İzlanda): 1-0

The New Saints (Galler)-L.Red Imps (Cebelitarık): 2-1

Hajduk Split (Hırvatistan)-Slavia Sofya (Bulgaristan): 1-0

Genk (Belçika)-Fola (Lüksemburg): 5-0

B36 Torshavn (Faroe Adaları)-Beşiktaş: 0-2

Gornik (Polonya)-Trencin (Slovakya): 0-1

St. Gallen (İsviçre)-Sarpsborg (Norveç): 2-1

Zeljeznicar (Bosna Hersek)-Apollon (K.Rum Kesimi): 1-2

Partizan (Sırbistan)-Trakai (Litvanya): 1-0

Atalanta (İtalya)-Saraybosna (Bosna Hersek): 2-2

Hibernian (İskoçya)-Asteras (Yunanistan): 3-2

Osijek (Hırvatistan)-Glasgow Rangers (İskoçya): 0-1

Spartak Subotica (Sırbistan)-Sparta Prag (Çekya): 2-0

Dundalk (İrlanda)-AEK Larnaca (Kıbrıs Rum Kesimi): 0-0

Aberdeen (İskoçya)-Burnley (İngiltere): 1-1

Dunajska Streda (Slovakya)-Dinamo Minsk (Belarus): 1-3

Stjarnan (İzlanda)-Kopenhag (Danimarka): 0-2

Sevilla (İspanya)-Ujpest (Macaristan): 4-0

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner457

banner84