Ümit Özat istifa etti

Adana Demirspor Kulübü Başkan Murat Sancak, Teknik Direktör Ümit Özat'ın istifa ettiğini açıkladı

Ümit Özat istifa etti

CiddiGazete- Birinci Lig ekiplerinden Adana Demirspor'da Giresunspor mağlubiyeti sonrası teknik direktör Ümit Özat istifa etti.

Başkan Murat Sancak, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, Ümit Özat'ın istifasını kabul ettiğini ve emeklerinden dolayı kendisine ve ekibine teşekkür ettiğini belirtti.

Başkan Sancak, Özat'tan boşalan teknik direktörlük görevine ise Cüneyt Dumlupınar'ın getirildiğini açıkladı.

Murat Sancak, "Takımı iyi tanıyan beraber çalıştığımız hoca olarak da Cüneyt Dumlupınar yarın takımın başında Trabzon'da olacak. Hayırlı uğurlu olsun. Devre arasına kadar Cüneyt Dumlupınar önderliğinde gidilecek. Taraftarı mutlu ederse ve başarılı olursa 'inşallah olacak' devam ederiz" dedi.

SPORTİF DİREKTÖRLÜĞE GÖKHAN GÖKTÜRK GETİRİLDİ

Adana Demirspor'da sportif direktör Halil Bahar'ın yerine tek yetkili olarak altyapı koordinatörü Gökhan Göktürk'ün getirildiğini açıklayan Başkan Murat Sancak, şu ifadeleri kullandı: "Adana Demirspor Sportif Direktörlüğüne tek yetkili olarak altyapı koordinatörü Gökhan Göktürk atanmıştır. Hayırlı uğurlu olsun."

ALT YAPI KOORDİNATÖRLÜĞÜNE İSE ÖMER ANAYDIN ATANDI

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, altyapı koordinatörlüğünden boşalan göreve de Ömer Anaydın'ın atandığını açıkladı. Sancak yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Altyapı koordinatörlüğü boşalan yere İtalya Milano Üniversitesi mezunu Fenerbahçe, Galatasaray ve Başakşehir’de stajını yapan son 6 aydır alt yapıda İdari Menajer olarak görev alan Ömer Anaydın atanmıştır. Hayırlı uğurlu olsun."

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2020, 01:03
YORUM EKLE