Yattara, Yeşil Çivril Belediyespor'da

Trabzonspor'un efsane isimlerinden 41 yaşındaki İbrahima Yattara, Denizli Süper Amatör Küme takımlarında Yeşil Çivril Belediyespor ile anlaştı

Yattara, Yeşil Çivril Belediyespor'da

CiddiGazete- Türkiye'de uzun yıllar futbol oynayan ve Trabzonspor'da yıldızı parlayan İbrahima Yattara, 41 yaşında futbola geri dönme kararı aldı. Trazonspor'a 2003-2004 sezonunda Belçika'nın Royal Antwerp takımından transfer olan ve 2011 yılına kadar bordo-mavili formayı giyen Gine asıllı oyuncu, Denizli Süper Amatör Küme ekiplerinden Yeşil Çivril Belediyespor’la anlaştı. Gineli futbolcu, maç başına 350 lira alacak.

Yeşil Çivril Belediyespor Başkanı Yasin Gökyaş, Türk vatandaşlığına da geçen Yattara'nın Çivril'e geleceğini belirtti.

Başkan Gökyaş, "Yattara ile imza atacağız. İstanbul'da yaşayan Yattara maç günü Çardak Havaalanı'na inecek ve 100 kilometre mesafedeki ilçemize gelip maçını oynadıktan sonra akşam uçağı ile dönecek.

Yattara sayesinde tribüne daha çok taraftar gelecek. Ayrıca forma satışından kulübe gelir bekliyoruz. Hedefimiz 3. Lig" dedi.

Yattara son olarak 2013-2014 sezonunda Belçika'nın La Louviere Centre takımında top koşturup aktif futbolculuk kariyerini noktalamıştı.

YORUM EKLE