CiddiGazete- Galatasaray, Süper Lig'in son haftasında deplasmanda Konyaspor'u 3-1 mağlup ederek 24. kez şampiyon oldu. Karşılaşma sonrası teknik direktör Okan Buruk açıklamalarda bulundu.

Sultanlar sonunu getiremedi Sultanlar sonunu getiremedi

Buruk değerlendirmesinde, "Çok mutluyuz, zor bir ortamdı. Konyaspor küme hattındaydı ama hak ederek, çok iyi oynayarak kazandık. Geçen hafta da söyledim. Her zamanki gibi mayıslar bizim oldu. Şimdi 25. şampiyonluk için hazırlansınlar" dedi.

Taraftarların büyük bir destek verdiğini belirten Okan Buruk, "Ben tabii ki taraftarımızla birlikte yaşıyorum. Onlara hizmet etmek zorundayız. Çok iyi bir oyuncu grubuyla birlikteyiz. Hep birlikte büyük bir iş başardık. En çok şeyi taraftarlar hak ediyor" ifadelerini kullandı.

"BİZDE HER ŞEYİN GERÇEĞİ VAR"

Tarihi bir rekorla şampiyon olduklarını belirten Buruk, "Tarih şampiyon Galatasaray'ı yazacak. Hedefimiz beşinci yıldız. Gerçek beşinci yıldız. Onun altını çizmek gerekiyor. Bizde her şeyin gerçeği var. Şampiyonluğun da, yıldızın da gerçeği. Çok çekişmeli bir sezondu. Bütün takımları tebrik etmek istiyorum" dedi.

Editör: İbrahim KANBUR