Ülke futboluna katkı noktası olan milli takıma para işi Fetö'cü AKP eski milletvekili Hakan Şükür, "fon işi" patladıktan sonra jet hızıyla Yunanistan'a giden Fatih Terim ve teknik direktör Şenol Güneş'le girdi.

Milli takımın soyunma odasında teşvik primi pazarlıkları yapan Hakan Şükür'ü, TFF'yi dava edip tazminat alan Fatih Terim'i, Şenol Güneş'i bu millet unutmadı.

Hadi diyeceksiniz ki bunlar ekmeklerini futboldan kazanıyor...

Suudi Arabistan'a yaşanan tablonun mimarları da mı göreve ekmek parası için geldi!

Türk takımlarının özellikle yabancı yabancı ülkelerde sahaya çıkarken sergiledikleri tavır belli.

Taraftarı Türk Bayrağı dalgalandırır, futbolcusu Atatürk tişörtü giyer ve tüm bu etkinlikler önceden bilinir.

Süper Kupa da uluslararası bir organizasyon değil. Kendine has bir takım özel kutlamaları var. Sahadaki futbol FIFA kurallarına tabi ama öncesinde ve sonrasında etkinlikleri kimsenin sınırlamaya, sınıflandırmaya hakkı ve yetkisi yok.

Türkiye Cumhuriyeti 100. yılını kutlarken, bir yandan da şehitleri için gözyaşı dökerken, Türkiye'nin iki güzide ekibini sahaya Suudi Arabistan ölçüleriyle süremezsiniz.

Suudi Arabistan'dan alınacak para kimlerin gönlünü hoş edecek bilmiyoruz ama Türk milletine yeni bir gerginlik yaşatmaktan başka bir işe yaramamıştır.

Mehmet Büyükekşi ile daha da paragöz bir görüntüye bürünen TFF'de tüm yöneticilerin Suudi Arabistan'dan Türkiye'ye dönmeden istifalarını vermeleri gerekir.

Eş dost özel uçaklarla Arabistan'a taşıyıp gönülleri hoş edildi ancak tartışma konusu olmayacak milli bir değerler bu yönetim anlayışıyla rencide oldu.

Suudi'nin saray uşakları kimdir ki Atatürk'e ambargo koyacak? Normal şartlarda Arapların bunu teklif bile edemiyor olması gerekir.

Futbolu aldığı talimat çizgisinde yöneten Mehmet Büyükekşi ve avanesi, eğer bu ülkeye hizmet etme iddiasındaysa karşılaşmadan sonra Türkiye'ye gelmeden toptan istifalarını versin.

Büyükekşi'nin neye ihtiyacı olduğunu bilmiyoruz ancak Türk futbolunun Mehmet Büyükekşi ve beceriksiz, duyarsız, duygusuz, yetenekleri sınırlı yönetimine ihtiyacı yok.

TFF'nin bu yönetimi sadece Türk futboluna değil, Türkiye'nin milli değerlerine de zarar vermiştir.