CiddiGazete- Trabzonspor Kulübü Başkanı Doğan, maç öncesi Trabzon’un Maçka ilçesi kırsalında, 11 Ağustos 2017'de PKK'lı teröristlerle sıcak temas sırasında şehit olan 15 yaşındaki Eren Bülbül'ün annesi Ayşe Bülbül ile kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik'in adına Akçaabat İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Barış Kesici'ye saha kenarında Trabzonspor forması ve şampiyonluk kupasının minyatürünü hediye etti.

Trabzonsporlu futbolcular da sahaya Eren Bülbül ve Ferhat Gedik'in fotoğraflarının yer aldığı "İyi ki varsınız" yazılı pankartla çıktı.

TRABZONSPOR KULÜBÜ'NDEN AÇIKLAMA

Trabzonspor Kulübü'nün internet sitesinde yer alan haberde şu ifadeler kullanıldı:

Hain terör örgütü PKK'nın 11 Ağustos 2017 tarihinde Trabzon'un Maçka ilçesinde şehit ettiği Eren Bülbül ve Jandarma Astsubay'ımız Ferhat Gedik ile 11 Ağustos 2021 yılında başına yorgun mermi isabet etmesi sonucu hayatını kaybeden 15 yaşındaki Emir Yuşa Atıcı'nın ailelerini ve Şehit Jandarma Astsubay Ferhat Gedik'in ailesini temsilen Akçaabat İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Barış Kesici'yi Trendyol Süper Lig'in 1. haftasında Papara Park'ta oynayacağımız Bitexen Antalyaspor maçında misafir ettik.

Rıza Kayaalp dünya ikincisi Rıza Kayaalp dünya ikincisi

Başkanımız Ertuğrul Doğan ve yönetim kurulu üyelerimiz, Şehit Eren Bülbül ve Jandarma Astsubay Ferhat Gedik ile Emir Yuşa Atıcı'nın aile bireylerine ve Şehit Jandarma Astsubay Ferhat Gedik'in ailesini temsilen Akçaabat İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Barış Kesici'ye şampiyonluk sezonumuza ait imzalı formalarımızı ve şampiyonluk kupamızı hediye ederek sabırlar diledi.