CiddiGazete- Sanayi ve Teknoloji Bakanı AKP'li Mehmet Fatih Kacır, Antalya'da bir dizi ziyaretler gerçekleştirirken MHP İl Başkanlığı'na da uğradı.

MHP Antalya Milletvekilleri Hilmi Durgun ve Abdurrahman Başkan ile Ülkü Ocakları Antalya İl Başkanı Ferhat Aksoy'un da yer aldığı ziyarette MHP Antalya İl Başkanı Onur Temel, koltuğunu AKP'li Bakan'a verdi.

MHP İl Başkanı Onur Temel, o anları Twitter hesabı üzerinden "Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sn. Mehmet Fatih Kacır bey ve Ak Parti Antalya Milletvekillerini Myk Üyemiz Antalya Milletvekilimiz Abdurrahman Başkan Bey, Antalya Milletvekilimiz Hilmi Durgun Bey ile beraber misafir ettik. Nazik ziyaretleri için Sayın Bakanımıza teşekkür ediyoruz" notuyla paylaştı.

Paylaşılan fotoğraflarda AKP'li Bakan'ın MHP İl Başkanının makam koltuğunda, MHP İl Başkanı Temel'in de misafir koltuğunda oturduğu görüldü.

Mehmet Şimşek yine 'sabır' dedi Mehmet Şimşek yine 'sabır' dedi

Ülkücüler, MHP İl Başkanlığı koltuğunda AKP'li bir ismin oturmasından rahatsız oldu. Gelen tepkiler üzerine kendisine emanet edilen koltuğu AKP'li Bakan'a veren Onur Temel, sosyal medya hesaplarından koltuklu fotoğrafları kaldırdı.