CiddiGazete- İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Ümit Özdağ, Adana ziyaretinde coşkuyla karşılandı. Adana Milletvekili İsmail Koncuk'un ve Ayyıldız Hareketi mensuplarının eşlik ettiği Ümit Özdağ, yeni partiyi 26 Ağustos'ta kuracaklarını söyledi.

Özdağ, "Ayyıldız Hareketi"nin yol haritasını da paylaşarak, "Milletimizin yüzde 90'dan fazlasının oyuna talibiz" dedi.

"Ayyıldız Hareketi"nin lideri ve İstanbul Bağımsız Milletvekili Ümit Özdağ, Adana'da Bağımsız Milletvekili İsmail Koncuk ile birlikte basın mensupları ve STK temsilcileriyle bir araya geldi.

Bütün Anadolu'yu karış karış gezeceklerini anlatan Ümit Özdağ, "Biz milletimizin yüzde 90'dan fazlasının oyuna talibiz" diye konuştu.

"Ayyıldız Hareketi"nin yol haritasını da paylaşan Özdağ, "Atatürk çizgisinde partileşme hareketi" olduğunu belirterek, "Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ebedi istirahatgahında ziyaret ederek yola çıktık. Aynı gün 'Ankara Ayyıldız Hareketi'nin eş güdüm merkezini kurduk. Buna müteakiben her şeyin başladığı yere yolculuk yaptık" dedi.

Ümit Özdağ, daha sonra beraberindeki heyetle Seyhan Atatürk Caddesi'ndeki esnafı ziyaret etti. Esnafla sohbet eden Özdağ, kurulacak partisi hakkında bilgilendirme yaptı.