CiddiGazete- Zafer Partisi, 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Zafer Partisi'nin birinici kuruluş yıl dönümü etkinlikleri çerçevesinde Fatih Kocamustafapaşa'da "zafer yürüyüşü" gerçekleştirdi.

Etkinliğe Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'ın yanısıra Zafer Partisi Teşkilat Başkanı Ali Dinçer Çolak da katıldı.

Genel başkan Ümit Özdağ, meşaleli yürüyüş sırasında Zeybek oynadı. Ağırlıklı olarak Türk bayraklarıyla yapılan katılım sırasında "Bozkurt Ümit" sloganları atıldı.

Özdağ, yürüşün sonunda parti otobüsünün üstüne çıkarak katılımcılara İstiklal Marşı okuttu. Özdağ daha sonra yaptığı açıklamada, Zafer Partisinin kuruluş sürecini anlattı ve gelinen noktada anket şirketlerine uyarılarda bulundu.

Ümit Özdağ, yapılan saha çalışmasında sonuçları bildiklerini ifade ederek, "Hangi şirketin elinde hangi sonuçlar var, hangi partilere nasıl taksim yapılıyor hepsinden bilgi sahibiyiz. İsim isim hepsini açıklamak zorunda bırakmasınlar. Zafer Partisi'nin şu anki oy oranı yüzde 8.5-9 bandında ve daha da artıyor" ifadelerini kullandı.