CiddiGazete- Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ ve beraberindeki heyet, bugün saat 11.45’te Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezinde Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti.

Özdağ'ı CHP Genel Merkezi'nde Parti Sözcüsü Faik Öztrak karşıladı. Özdağ ziyarete dair, "Seçimlerden sonra bir iadeyi ziyaret yapıyoruz" dedi.

Ziyarette Ümit Özdağ'a Zafer Partisi Genel Sekreteri Cezmi Polat ile Zafer Partisi Sözcüsü Mehmet Ali Şehirlioğlu eşlik etti.

GÖRÜŞME 1 SAAT SÜRDÜ

Ümit Özdağ ile Kemal Kılıçdaroğlu arasındaki görüşme yaklaşık bir saat sürdü. Özdağ, görüşmenin ardından basın açıklaması yaptı.

ÖZDAĞ: GÜZEL BİR ZİYARET OLDU

Kemal Kılıçdaroğlu'nun seçim sürecinde Zafer Partisi'ne ziyaretini hatırlatan Özdağ, "Önemli görüşmeler yapmıştık. Seçimlerden sonra bir değerlendirme imkanımız olmadı. Ben de kendisinden geçen hafta randevu rica ettim. Değerlendirme yapmak hem de iade-i ziyarette bulunmak istedim. Güzel bir ziyaret oldu. Teşekkür ederim" dedi.

FAİK ÖZTRAK: YERLER KAYGAN BURADA

Özdağ, genel merkez girişinde kendisini karşılayan CHP Sözcüsü Faik Öztrak'ın kendisine "Aman dikkat edin, yerler kaygan burada" dediğini aktararak, "Biz de gülümsedik ve sağlam bastığımızı söyleyerek, yukarıya çıktık" ifadelerini kullandı.

KILIÇDAROĞLU: SEÇİMLERİ, SEÇİM SONUÇLARINI BİRLİKTE DEĞERLENDİRDİK

Kılıçdaroğlu ise Özdağ ile güzel bir görüşme gerçekleştirdiklerini belirterek, "Tabii iki siyasetçi yan yana gelince ne konuşur, siyaset konuşur. Türkiye'nin sorunlarını, Orta Doğu'yu, dünyadaki gelişmeleri hep beraber değerlendirdik. Seçimleri, seçim sonuçlarını, yerel yönetimleri, yerel yönetim seçimlerini birlikte değerlendirdik" diye konuştu.