Ankara'da 'sünnet' kayıtları başlıyor

Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin geleneksel olarak düzenlediği toplu sünnet şöleni için başvurular, 15 Haziran-1 Eylül tarihleri arasında yapılacak

Ankara'da 'sünnet' kayıtları başlıyor

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen “Toplu Sünnet Şöleni” kayıtları başlıyor.

Sünnetleri ücretsiz gerçekleştiren Büyükşehir Belediyesi, bu yıl 2 bin 19 çocuğu sünnet ettirecek.

BAŞVURULAR 15 HAZİRAN’DA BAŞLIYOR

Sosyal belediyecilik anlayışı ile hareket eden Ankara Büyükşehir Belediyesi, Başkent’te yaşayan 6-12 yaş arası çocuklar için başvuru kayıtlarını, 15 Haziran’dan itibaren almaya başlayacak.

KIYAFETLER DE BÜYÜKŞEHİR’DEN

Toplu Sünnet Şöleni’nde bugüne kadar binlerce çocuğu uzman hekimler tarafından sünnet ettiren Büyükşehir Belediyesi, 15 Haziran-1 Eylül tarihleri arasında başvuruları alacak.

Yeni kayıtların tamamlanması ile 2019 çocuğun sünnet kıyafetlerini de Büyükşehir Belediyesi dağıtacak.

ÇOCUKLAR EĞLENCEYE DOYACAK

Başkentli çocukların erkekliğe ilk adımını atacağı sünnet şöleni için özel bir program hazırlayan Büyükşehir Belediyesi, çocuklara özel çeşitli etkinlikler ve sürprizlere de yer verecek.

Çocuklarını sünnet ettirmek isteyen aileler kayıt için Ankara Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı Halka İlişkiler Bankosuna, Çocuk Kulüplerine, Gençlik Merkezleri ile Aile Yaşam Merkezlerine istenilen evraklar ile başvuru yapabilecek.

Detaylı bilgi almak isteyen aileler, (0312) 507 15 37-507 15 62 numaralı telefon ile iletişime geçebilecek. Sünnet olacak çocuğun ve velisinin kimlik fotokopisi ve ikametgah belgesi ile kayıtlar kabul edilecek.

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2019, 14:09
YORUM EKLE