Ankara'daki teknoloji fuarına büyük ilgi

Ankara'daki akıllı kent uygulamalarının tanıtıldığı Büyükşehir Belediyesi standını, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan ve DP Genel Başkanı Gültekin Uysal da ziyaret etti

Ankara'daki teknoloji fuarına büyük ilgi

CİDDİGAZETE

ATO Congresium’da düzenlenen “2. Verimlilik ve Teknoloji Fuarı”na katılan Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin standı büyük ilgi görüyor.

Fuarın ikinci gününde vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Büyükşehir Belediyesi standını, Ankara Kent Konseyi Başkanı Halil İbrahim Yılmaz ile birlikte Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, Ankara Ticaret Odası Başkanı Gürsel Baran ve Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal da ziyaret etti.

DONDURMA SÜRPRİZİ

Ankara Büyükşehir Belediyesi standını ziyarete gelen konuklar tatlı bir sürprizle de karşılaştı. Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı tarafından keçi sütünden üretilen dondurma misafirlere ikram edildi.

BÜYÜKŞEHİR STANTLARI FARK YARATTI

Bilgi İşlem Daire Başkanlığı ile Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı Mavi Masa standında konuklara Türk Bayrakları dağıtılırken, Büyükşehir Belediyesi’nin faaliyetleri ve akıllı kent uygulamaları hakkında da detaylı bilgi verildi.

Fuarda Ankara Kent Konseyi standını ziyaret eden tüm konuklara “Nasıl bir Ankara hayal ediyorsunuz?” sorusu yöneltilerek, düşünceleri soruldu.

GÜLTEKİN UYSAL’DAN BAŞKAN YAVAŞ’A TEŞEKKÜR

Stant ziyaretinde Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, “Her fikre saygılı ama milletin lehine fark yaratacak her fikri de karara dönüştürme imkanını bu dönem veriyor. O yüzden ben Ankara Büyükşehir Belediyesini, Kent Konseyini ve Sayın Mansur Yavaş’ı, çalışanlarını tebrik ediyor ve başarılarının devamı için dua ediyorum” değerlendirmesinde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2019, 15:03
YORUM EKLE