Başken'te şanlı zafere yakışır kutlama

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Başkent'te 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 97. yıl dönümü içi özel tasarım afişler ve bilboardlar hazırladı

CİDDİGAZETE

Ankara Büyükşehir Belediyesi “30 Ağustos Zafer Bayramı” kapsamında Başkent’e yakışır kutlamalar için birbirinden özel hazırlıklar yaptı.

Türk tarihinin en önemli ve özel zaferlerinden biri olan 30 Ağustos Zafer Bayramı, Ankara’da büyük bir coşkuyla kutlanacak.

BAŞKENT ZAFER BAYRAMI’NA ÖZEL FARKLI TASARIMLARLA DONATILDI

Türk Bayraklarıyla donatılan Büyükşehir Belediyesi kent genelinde ise zafere vurgu yapmak ve dikkat çekmek amacıyla görsel içeriklerle zenginleştirilmiş özel tasarımlar da hazırladı.

Günün anlam ve önemini anlatan birbirinden farklı konseptlerle hazırlanan afiş ve görseller; otobüsler ve duraklar başta olmak üzere ANKARAY ve kentin dört bir tarafındaki bilboardlarda da yerini alırken, yazılı basın ve televizyonlarda da yayımlanacak.

ZAFER BAYRAMI’NA YAKIŞAN ANLATIM

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 97. yıl dönümü nedeniyle Ankara Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı tarafından hazırlanan özel anlatımlı görseller arasında:

- Bazı Zaferler Kitaplara Sığmaz

- Bazı Zaferler Tarihlere Sığmaz

- Bazı Zaferler Sayfalara Sığmaz

- Bazı Zaferler Ekranlara Sığmaz

- Bazı Zaferler Kliplere Sığmaz

- Bazı Zaferler Pankartlara Sığmaz

- Bazı Zaferler Kelimelere Sığmaz

- Bazı Zaferler Afişlere Sığmaz

sloganları yer alıyor.

Güncelleme Tarihi: 29 Ağustos 2019, 22:15
YORUM EKLE