Bu kadar 'Yeter' dedi başörtüsünü çıkardı!

CHP Siverek Belediye Başkan Adayı Mehmet Fatih Bucak'ın eşi rallici Burcu Çetinkaya Bucak, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla türbanı çıkardığını duyurdu

Bu kadar 'Yeter' dedi başörtüsünü çıkardı!

Ralli pilotu Burcu Çetinkaya Bucak, Instagram hesabından, başı açık olarak at bindiği bir videosunu paylaşarak, “Bu kadar yapabildim" dedi ve şu notu paylaştı:

"Bugün bir karar aldım ben. Bu kararda asla 6 yıldır taşımaya çalıştığım başörtüsüne inanmamak veya saygısızlık yok. Bu kadar yapabildim. Aldığım kararı tamamen manevi yaşamak istedim. Hatta imkan olsaydı sessizce. Nasip. Gücüm yetmedi diyelim. Kalbim aynı yerde. Ama o da benimle Allah arasında zaten. Bu süreçte benden güç alanlar olduysa onları istemeden kırdıysam özür. Her hareketimi 6 yıldır siyasi zannedenler vardı. Belediye başkanı, siyasetçi adayı her şey yaptılar. Onlarca iftira attılar. Hayatımda hiç bir siyasi partiye üye olmadım ben. Hatta siyasi tekliflere hayır diyerek sporumu yapmaya devam etmeyi seçtim. Şimdi de kendi halimde işime gücüme bakarak hayatıma devam edeceğim inşallah. Sadece azıcık kendimi dinlemeye ihtiyacım var…. Bu geçen süreçte alkışları hiç kabul etmedim. Hakaret edenlere de kırılmamaya çalıştım. Sadece hakkımda konuşulduğunda cevap hakkımı kullandım. Şimdi de bakış açım aynı…. Kimseye hakaret etmeden hayatı yaşamaya devam etmeye çalışacağım…."

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2019, 19:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER