CiddiGazete- İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, ablası Mualla Özen'in hayatını kaybettiğini ettiğini açıkladı.

Akşener, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Ablam Mualla Özen Hakk'ın rahmetine kavuştu. Cenazemiz bugün ikindi vakti İzmit Gündoğdu köyünden kalkacaktır. Mekânı cennet olsun" ifadesine yer verdi.

AblasıCENAZE TÖRENİNE İMAMOĞLU DA KATILDI

Battal İlgezdi çamura yattı Battal İlgezdi çamura yattı

Törene katılan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, ön safta yer aldı.

Akşener ve İmamoğlu, İYİ Parti afişlerin asılmasının CHP'li belediyelerin engellediği iddiasının ardından ilk kez karşı karşıya geldi. İmamoğlu, Akşener'i Gündoğdu Camii önünde karşılayarak taziyelerini sundu. Akşener de İmamoğlu'na, "Allah razı olsun. Ayaklarınıza sağlık. Ölmüşlerinizin hepsine rahmet olsun. Çok teşekkür ederim" şeklinde karşılık verdi.

Cenaze2AKŞENER TEŞEKKÜR ETTİ

Cenaze, kılınan ikindi namazının ardından Göndoğdu Mezarlığı'na getirildi. Merhume Özen, dualar eşliğinde defnedildi. Defin işleminin ardından mezarlıktan ayrılan İmamoğlu ve beraberindeki heyet, Akşener'e bir kez daha taziyelerini sundu. Akşener, İmamoğlu ve beraberindeki heyetin cenazeye katılımlarından duyduğu memnuniyeti, "Zahmet ettiniz. Allah razı olsun. Çok sağ olasınız. Nezaketiniz için çok teşekkür ediyorum" sözleriyle dile getirdi.