CiddiGazete- Fenerbahçe Kulübü'nün eski başkanı Aziz Yıldırım, sarı lacivertli kulüpte başkan adaylığına talip olması beklenen Sadettin Saran'ın listesindeki bazı isimlerle görüştüğü iddialarına cevap verdi.

Fenerbahçe'nin bir başkan sorunu olmadığını vurgulayan Yıldırım, kimseyle irtibat kurmadığını, ancak Saran'ın listesinde yer almayı planlayan bir kişinin kendisinden görüş aldığını söyledi.

Aziz Yıldırım, herhangi bir planlama içerisinde olması halinde, bunu bizzat kamuoyuyla paylaşacağını belirtti. Aziz Yıldırım'ın açıklaması şöyle:

- Bugün şahsım hakkında ortaya atılan, Fenerbahçe'nin başkanlık seçimine müdahil olma kararı aldığım ve Saadettin Saran’ın listesinde yer alan bazı isimlerle görüştüğüm yönündeki iddiaların tümü yalandır.

Derbi öncesi Beşiktaş'ta şok Derbi öncesi Beşiktaş'ta şok

- Benim şu an için Fenerbahçe Başkanlığı'yla ilgili herhangi bir çalışmam olmadığı gibi, Saadettin Saran'ın listesinde yer alan hiç kimseyle de ben irtibat kurmadım.

- Yalnızca Saran'ın listesinde yer almayı planlayan 1 kişi, benim görüşlerimi dinlemek istedi ve ben de birkaç kişinin huzurunda kendisiyle düşüncelerimi paylaştım.

- Fenerbahçe'nin şu an bir başkan sorunu yoktur. Aksine, sükunete ihtiyacı vardır.

- İsmim üzerinden yapılan bu tip yalan haberlerle prim yapılmaktadır. Ben herhangi bir planlama içerisinde olursam, bunu bizzat kamuoyuyla paylaşırım.

- Şahsımın yaptığı bilgilendirmeler dışında yapılan bu tür yalan haberlere itibar edilmemesini rica ederim.