CiddiGazete- Kara para aklama suçundan cezaevinde bulunan Dilan Polat, iddiaların merkezinde bulunan şubelerine yenisini daha ekledi. Dilan Polat'ın yeni güzellik merkezi İstanbul Kağıthane'de açıldı. Açılışta kutlama yapıldı. Kayyım atanan şirketlerinin bünyesinde yeni şube açılması kafa karıştırdı.

Sosyal medya fenomenlerinden Engin Polat ve eşi Dilan Polat kara para aklama suçundan cezaevinde bulunuyor. İstanbul başta olmak üzere Türkiye'nin pek çok ilinde şubesi olan Dilan Polat Güzellik Merkezleri aynı zamanda kara para aklama iddialarıyla da gündeme geldi.

Dilan Polat'ın güzellik merkezleri kara para aklama suçlamalarına rağmen faal olarak hala çalışıyor. Öyle ki; tüm bu tartışmalara bahis güzellik merkezinin yeni şubesinin İstanbul Kağıthane'de açıldığı Dilan Polat'ın yedek sosyal medya hesabından duyuruldu.

"AİLECEK AÇILIŞA GİDİYORUZ"

"Ailecek açılışa gidiyoruz" notuyla Dilan Polat yedek hesabında paylaşılan karede Dilan Polat'ın kayınvalidesi Şükran Polat, Engin Polat'ın kız kardeşi Kübra ve Engin Polat'ın erkek kardeşinin nişanlısı Hazal Erdoğan'ın yanı sıra çiftin avukatı Hüseyin Kaya da yer aldı.

Yeni şube, Dilan Polat'ın "Enerjcii" şarkısıyla yapılan kutlamalarla açıldı.

Depremzedeye eşya desteği lafta kaldı Depremzedeye eşya desteği lafta kaldı

(Sözcü)