Devlet Hastanesi'nde köpük partisi!

Alaşehir Devlet Hastanesi’nde skandallar bitmiyor. Geçen aylarda seks skandalları ile çalkalanan hastane, bu kez de yoğun bakım ünitesindeki görüntülerle gündeme geldi

CiddiGazete

Alaşehir Devlet Hastanesi yoğun bakım ünitesinde doktor ve hemşirelerin "köpük oyunu" güne damga vurdu. Geçen aylarda seks skandalları ile çalkalanan hastanede, acil serviste görevli doktor ve hemşirelerin yaptığı köpük partisi sosyal medyaya yansıdı.

Manisa eski milletvekili ve yazar Tevfik Diker, sosyal medya hesabından Alaşehir Devlet Hastanesi’nin yoğun bakım servisi çalışanlarının, köpük partisinde çekilen görüntülerini yayımladı.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Manisa İl Sağlık Müdürlüğü, görüntülerle ilgili soruşturma açıldığını belirtti. Açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Müdürlüğümüze bağlı Alaşehir Devlet Hastanesi ile ilgili olarak bazı basın yayın organlarında ve sosyal medya hesaplarında yer alan haber ve iddialar ile ilgili olarak açıklama yapmaya ihtiyaç duyulmuştur. Müdürlüğümüzce ilgili Varan-1, Varan-2, Varan-3 adlı videolar hakkında 6 Kasım 2019 tarihi itibariyle haberdar olunmuş olup, aynı gün içerisinde haklarında idari işlemler başlatılarak soruşturma açılmıştır. İlgili kişiler il içerisinde geçici olarak diğer sağlık kurumlarımıza görevlendirilmişlerdir. Basınımıza ve kamuoyuna saygı ile duyurulur."

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2019, 12:49
YORUM EKLE