Kaymakam: Terbiyesizlik yapma lan!

Ilgın Kaymakamı Yunus Fatih Kadiroğlu vatandaşa, "Terbiyesizlik yapma lan" diye çıkıştı. Vatandaş da "Sen terbiyesizlik yapma lan!” deyince ortalık karıştı

Kaymakam: Terbiyesizlik yapma lan!

CiddiGazete- Konya'nın Ilgın ilçesine bağlı Çavuşcugöl Mahallesi'nde 3 Ocak'ta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu'nun 165 bin metrekare sahada kömür üretim faaliyetlerini devam ettirebilmesi için acil kamulaştırma kararı alındı.

MAHALLELİ YOLU TRAFİĞE KAPATTI

Kararın ardından yaşam alanlarında kömür madeni istemediklerini, köydeki her evde bir kanser hastası olduğunu belirten bölge sakinleri, Çavuşcugöl-Tursunlu kara yolunu bir süre trafiğe kapattı.

KAYMAKAM BÖLGE HALKI İLE GÖRÜŞTÜ

Yolu trafiğe kapatan bölge sakinleri Jandarma ekiplerinin sert müdahalesiyle karşılaştı.

Olayların ardından Ilgın Kaymakamı Yunus Fatih Kadiroğlu bölge halkı ile görüşmeye geldi.

"TERBİYESİZLİK YAPMA LAN!"

Bölge halkıyla köy meydanında bir araya gelen Kaymakam Kadiroğlu, yaşlı bir adama, "Terbiyesizlik yapma lan" diye çıkıştı.

Kaymakamın sözlerine sinirlenen adam, "Sen terbiyesizlik yapma lan! Sen kimsin de bana lan diyorsun" diye tepki gösterdi.

BÖLGE HALKI KAYMAKAMI YUHLADI

Kaymakamın sözlerine sinirlenen bölge halkı, Kaymakamı tavrından dolayı yuhladı. Tepkiler üzerine Kaymakam Kadiroğlu'nun bölgeden ayrılmak için aracına gittiği sırada Jandarma ve köylüler arasında arbede yaşandı.

Jandarma öfkeli kalabalığı dağıtmak için havaya ateş açtı.

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2020, 02:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
Alper Eral
Alper Eral - 11 ay Önce

BU kaymakam her görev yaptığı yerde problem olmuştur.Her görev yaptığı yerde bu şekilde ulusal haberlere manşet olmuştur. Kendisini çok büyük görür kibirlidir. Vatandaşı pek sevmez.