Kızını uyurken öldürdü!

Fatih'te emekli başkomiser Kemal A., bipolar bozukluğu olan kızını öldürdü. Polise teslim olan katil zanlısı, "Kurtulsun diye yaptım" dedi

Kızını uyurken öldürdü!

CiddiGazete ©

İddiaya göre, Fatih Zeyrek'te kızıyla birlikte yaşayan emekli başkomiser Kemal A., kanapede uyuyan kızı Nihal’i tabancayla vurdu. Daha sonra sokağa çıkan emekli başkomiser, polisi arayarak kendini ihbar etti. İhbarın ardından olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Ağır yaralı olarak ambulansla Samatya’daki İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan Nihal A., yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

BİPOLAR BOZUKLUK TEDAVİSİ GÖRÜYORMUŞ

Emekli başkomiser Kemal A., olay yerine gelen polis ekibine olayda kullandığı tabancayla birlikte teslim oldu. Babası tarafından uyurken öldürülen Nihal A.’nın 10 yaşından bu yana bipolar bozukluk tedavisi gördüğü, yaklaşık bir ay önce de Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’ne yattığı öğrenildi.

KAN DONDURAN İFADE

Fatih’te yaşanan kan dondurucu cinayet ile ilgili detaylar da ortaya çıktı. 40 yaşındaki bipolar bozukluğu olan kızını öldüren Kemal A.’nın emniyetteki ifadesine ulaşıldı. Baba Kemal A.’nın ifadesinde “Kurtulsun diye yaptım” dediği öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2019, 00:49
YORUM EKLE