Acun’dan Survivor ve aylık gelir açıklaması

Önceki gün katıldığı magazin programında Survivor 2020'nin "Ünlüler" takımında yer alacak ikinci yarışmayı açıklayan Acun Ilıcalı, "Aylık gelirin ne kadar?" sorusunu cevapladı

Acun’dan Survivor ve aylık gelir açıklaması

CİDDİGAZETE

Bircan Bali ve Ece Erken'in sunduğu "Söylemezsem Olmaz" programına konuk olan Acun Ilıcalı, yarışma programı "Survivor 2020"nin "Ünlüler" takımında yer alacak ikinci yarışmacıyı açıkladı.

Geçtiğimiz günlerde katıldığı "Gel Konuşalım" programında "Survivor 2020"nin ilk yarışmacısının "Çok Güzel Hareketler Bunlar" ile tanınan Ersin Korkut olacağını açıklayan Acun Ilıcalı, takımdaki ikinci ünlünün ise Survivor'ın ilk şampiyonu ve "Arka Sokaklar" dizisinde yıllarca rol almış oyuncu Uğur Pektaş olacağını duyurdu.

Acun Ilıcalı, "Survivor'a bir kere katılan kişilerin yeniden dönme arzusu vardır. İnşallah olursa, çok önemli bir isim bence. Survivor'a şubatta başlayacağız kısmetse" dedi.

Canlı yayında samimi itiraflarda bulunan Ilıcalı, program sunucusu Ece Erken’in "Aylık gelirin ne kadar?" sorusu üzerine “Bizim bunu altı saat hep beraber hesaplamamız lazım. Meksika’dan ne kazandık falan diye. İyi kazanıyorum diyelim” cevabını verdi.

Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2019, 23:11
YORUM EKLE