CiddiGazete- Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, 55 adayın daha belli olduğunu duyurdu. Sadir Durmaz açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

Bugün açıklanan listede il olarak Düzce yer aldı. MHP, Düzce'den Yılmaz Eser'i belediye başkan adayı gösterdi.

Açıklanan liste şöyle:

1- DÜZCE YILMAZ ESER

2- ÇANAKKALE/ AYVACIK MUHARREM ŞAHİN

3- ÇANAKKALE/ BAYRAMİÇ TUNCAY ÖZKAYA

4- ÇANAKKALE/ BİGA SITKI KEÇECİ

5- ÇANAKKALE/ BOZCAADA SAMET TURHAL

6- ÇANAKKALE/ ÇAN DAVUT KARAGÖZ

Bahçeli'ye onursal berat Bahçeli'ye onursal berat

7- ÇANAKKALE/ EZİNE TAHSİN YÜKSEL

8- ÇANAKKALE/ GELİBOLU HÜSEYİN ÖNER GÜNDOĞDU

9- ÇANAKKALE/ GÖKÇEADA HALİL RÜŞTÜ AKGÜN

10- ÇANAKKALE/ LAPSEKİ ÂDEM BALTA

11- ÇANAKKALE/ YENİCE KEMAL CANGÜL

12- DÜZCE/ AKÇAKOCA MEHMET OKAN YANMAZ

13- DÜZCE/ CUMAYERİ MUSTAFA KOLOĞLU

14- DÜZCE/ ÇİLİMLİ İSMAİL BAYRAK

15- DÜZCE/ GÖLYAKA MUZAFFER COŞKUN

16- DÜZCE/ KAYNAŞLI EFTAL ALTUNDAL

17- EDİRNE/ LALAPAŞA BEDİR ADIYAMAN

18- EDİRNE/ MERİÇ AHMET DURMAZ

19- EDİRNE/ SÜLOĞLU HALİL ÖZGÜVEN

20- EDİRNE/ UZUNKÖPRÜ ERDOĞAN ORMAN

21- GİRESUN/ ALUCRA METE METİNYURT

22- GİRESUN/ BULANCAK FATİH ALPARSLAN

23- GİRESUN/ ÇAMOLUK FATİH DÜZ

24- GİRESUN/ DERELİ CİHAN ÖZDEMİR

25- GİRESUN/ DOĞANKENT RESUL TEKİN

26- GİRESUN/ ESPİYE İBRAHİM YANIK

27- GİRESUN/ EYNESİL BARIŞ GÜDÜK

28- GİRESUN/ GÖRELE HASAN ALİ KODAL

29- GİRESUN/ KEŞAP NİHAT YILMAZ

30- GİRESUN/ ŞEBİNKARAHİSAR MUSTAFA ZAHİR BAKICI

31- GİRESUN/ YAĞLIDERE YAŞAR İBAŞ

32- ISPARTA/ AKSU AKSOY KARADUMAN

33- ISPARTA/ ATABEY AZİZ ERASLAN

34- ISPARTA/ EĞİRDİR MEHMET DEMİREL

35- ISPARTA/ GELENDOST HAKAN DEMİRTAŞ

36- ISPARTA/ GÖNEN METE ELCİM

37- ISPARTA/ KEÇİBORLU İBRAHİM GÜNDÜZ

38- ISPARTA/ SÜTÇÜLER KASIM KUTLU

39- ISPARTA/ YALVAÇ HALİL HİLMİ TÜTÜNCÜ

40- KIRKLARELİ/ BABAESKİ HAKAN ARICI

41- KIRKLARELİ/ DEMİRKÖY MUHLİS YAVUZ

42- KIRKLARELİ/ LÜLEBURGAZ İBRAHİM YILMAZ

43- KIRKLARELİ/ PEHLİVANKÖY PINAR AKYÜZ ŞAHİN

44- KIRKLARELİ/ PINARHİSAR SABRİ ÖZCAN

45- KIRKLARELİ/ VİZE SENCER KARAMAN

46- UŞAK/ BANAZ AZİZ BULUT

47- UŞAK/ EŞME İLHAN ÖZKAN

48- UŞAK/ KARAHALLI ŞENEL ÇAKIR

49- UŞAK/ SİVASLI ALİ ÇETİN

50- UŞAK/ ULUBEY YORUM ESKİCİ

51- YALOVA/ ALTINOVA KEMAL ŞENOL

52- YALOVA/ ARMUTLU MUSTAFA TOKAT

53- YALOVA/ ÇINARCIK LEYLA KILIÇ

54- YALOVA/ ÇİFTLİKKÖY YAŞAR BOZ

55- YALOVA/ TERMAL SERKAN ERGEN