CiddiGazete- MHP, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde adaylıkları kesinleşen iki il ve 53 ilçenin belediye başkan adaylarını duyurdu.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, parti yetkili kurullarının yaptığı değerlendirme ve Genel Başkan Devlet Bahçeli'nin onayları sonucunda, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimleri'nde 4'üncü etap adaylıklarının belirlendiğini bildirdi.

Sadir Durmaz, bu kapsamda, 2 il ve 53 ilçede daha adayların belirlendiğini kaydetti.

Buna göre; Kilis Belediye başkan adayı Hasan Kara, Uşak Belediye başkanı adayı ise Sezer Ateş oldu.

MHP'nin bugün açıkladığı aday listesi şöyle:

1- KİLİS HASAN KARA

2- UŞAK SEZER ATEŞ

3- DENİZLİ/ SERİNHİSAR CEMAL KOBAŞ

4- HATAY/ DÖRTYOL ÖMER OĞUZ UÇAR

5- HATAY/ERZİN ERHAN AKI

6- AFYONKARAHİSAR/ HOCALAR HÜSEYİN ONUR TURAN

7- AFYONKARAHİSAR/ İSCEHİSAR NECATİ GÜNSEL

8- AFYONKARAHİSAR/ ŞUHUT MUHİTTİN ÖZAŞKIN

9- BOLU/ DÖRTDİVAN KADİR ALTUNDAĞ

10- BOLU/ GEREDE MUSTAFA ÇİÇEK

11- BOLU/ GÖYNÜK METİN ÖLMEZ

12- BOLU/ KIBRISÇIK ERSİN OKTAY OLKAN

13- BOLU/ MENGEN GÜLTEKİN ÇETİNKAYA

14- BOLU/ MUDURNU NECDET TÜRKER

15- BOLU/ SEBEN MURAT ÖZKAN

16- BOLU/ YENİÇAĞA ERSİN BAŞ

17- BURDUR/ AĞLASUN HASAN DÜDEN

18- BURDUR/ ALTINYAYLA SELEN KINALI

19- BURDUR/ BUCAK YUSUF ERDOĞDU

20- BURDUR/ ÇAVDIR SÜLEYMAN KAYACAN

21- BURDUR/ ÇELTİKÇİ RAMAZAN EZİN

22- BURDUR/ GÖLHİSAR RAMAZAN CANURAL

23- BURDUR/ KEMER MEHMET ALTINKAYNAK

24- BURDUR/ TEFENNİ ÜMİT ALAGÖZ

25- BURDUR/ YEŞİLOVA YUSUF YILDIRIM

26- ÇANKIRI/ ILGAZ AYŞENUR BULAMAÇCI

27- ELAZIĞ/ AĞIN ALİ USLU

28- ELAZIĞ/ KEBAN YÜCEL DOĞAN

29- ELAZIĞ/ SİVRİCE TURGAY GÜNDOĞAN

30- KARAMAN/ AYRANCI YÜKSEL BÜYÜKKARCI

31- KARAMAN/ BAŞYAYLA GÜRANİ BULUT

32- KARAMAN/ ERMENEK SOYDAN EVCİ

Akşener'den 'çalışın' talimatı Akşener'den 'çalışın' talimatı

33- KARAMAN/ KÂZIMKARABEKİR NURULLAH NECAT GÜVEN

34- KARAMAN/ SARIVELİLER MEHMET İLGÜN

35- KARS/ AKYAKA HALİL KEREM AYDIN

36- KARS/ ARPAÇAY ERDAL MERT

37- KARS/ DİGOR YENER KAYA

38- KARS/ KAĞIZMAN EMRULLAH KOMAN

39- KARS/ SARIKAMIŞ SERDAR KILIÇ

40- KARS/ SELİM ALİ ELMA

41- KARS/ SUSUZ ORHAN ŞARKİR

42- KASTAMONU/ ABANA HASAN ÖZLÜ

43- KASTAMONU/ AĞLI ŞAHİN ÇOLAK

44- KASTAMONU/ KÜRE MUSTAFA CANBAZ

45- KASTAMONU/ PINARBAŞI LÜTFÜ İPEK

46- KIRŞEHİR/ AKÇAKENT MUSA ŞAHİN

47- KIRŞEHİR/ AKPINAR ERDAL URCAN

48- KIRŞEHİR/ BOZTEPE MUSA CEYLAN

49- KIRŞEHİR/ ÇİÇEKDAĞI AHMET HİKMET ERDOĞAN

50- KIRŞEHİR/ MUCUR FATİH YILDIRIM

51- KÜTAHYA/ ALTINTAŞ HİKMET TUNÇ

52- KÜTAHYA/ ASLANAPA GÖKHAN GÜREL

53- KÜTAHYA/ ÇAVDARHİSAR HALİL İBRAHİM TOPBAŞ

54- KÜTAHYA/ DOMANİÇ SAHVET ERTÜRK

55- KÜTAHYA/ DUMLUPINAR YAVUZ KARAAYVAZ