Mehmet Özhaseki'ye anket şoku

Pollmark Araştırma Şirketi, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı için yaptığı son anketin sonuçlarını açıkladı. 19 Şubat’ta tamamlanan çalışmanın sonuçlarına göre Mansur Yavaş, Mehmet Özhaseki’nin en az 10 puan önünde

CİDDİGAZETE

Pollmark Araştırma Şirketi, Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığı yarışında Mansur Yavaş’ın önde olduğunu açıkladı. Pollmark’ın, 10-16 Şubat 2019 tarihlerinde, 5 bin 40 kişi ile gerçekleştirdiği anketin sonuçlarına göre; Mansur Yavaş yüzde 42,1 oranında oy aldı.

Cumhur İttifakı’nın AKP’li adayı Mehmet Özhaseki ise yüzde 32’de kaldı. Ankete katılanlara sorulan, “Mansur Yavaş ile ilgili nasıl bir kanaate sahipsiniz?” sorusuna yüzde 54,9 olumlu, yüzde 28,1 olumsuz yönünde cevap verirken, yüzde 17’lik kesim kararsız kaldı.

“CUMHUR İTTİFAKINI NASIL KARŞILIYORSUNUZ?”

“AKP ve MHP’nin Cumhur İttifakı yapmasını nasıl karşılıyorsunuz?” sorusuna ise yüzde 46 oranında olumsuz, yüzde 38,9 olumlu cevabını verdi.

MANSUR YAVAŞ HIZLANDI

Öte yandan Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş, bu sabah Gersan Sanayi Sitesi’nde vatandaşlarla buluştuk.

Yavaş, projelerinde önceliğin halkın mevcut sorunlarını çözmek olduğunu söyledi.

Ankara Mobilyacılar ve Lakeciler Esnaf ve Sanatkarlar Odası, bugün Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş'ı konuk etti.

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2019, 15:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER