Nihat Doğan, MHP'lilerle kapıştı

Türkücü Nihat Doğan, MHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Yaşar Kaba tarafından tehdit edildiğini açıklayarak, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye bir soru sordu

Nihat Doğan, MHP'lilerle kapıştı

CiddiGazete- Türkücü Nihat Doğan, MHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Yaşar Kaba tarafından tehdit edildiğini açıkladı.

Nihat Doğan, "İstanbul il başkan yardımcınız beni boğmakla ölümle tehdit ediyor. Gökhan bey Kürt ölür Kürt eğilmez her daim Boğmak öldürmek tehdit etmekten başka hiç bir vasfı olmayan bu adam partinize yakışıyor mu? syn @dbdevletbahceli" açıklamasında bulundu.

Devlet Bahçeli’nin Özel Kalem Müdür Yardımcısı M. Bilal Aydın da Nihat Doğan'a "Ülkücü tehdit etmez, gerekirse eğer gereğini yapar embesil Nihat! Düğmene kim bastı bilmiyorum ama sürekli 'kürt' kimliğini kullanıp ayrıştırıyorsun. 'Bin yılda karıldı bu ülkenin harcı, ayrıştırmak kimin harcı!' diyen Liderin evlatlarının kesip attığı tırnak bile olamazsın" diye karşılık verdi.

NİHAT DOĞAN: ÇAKMA KABADAYI

Paylaşımların ardından doğan bir mesaj diye yazarak, kendisini tehdit eden isimlere "çakma kabadayı" dedi. Doğan'ın paylaşımı şöyle:

Bir ülkeyi yasalarını yapanlar değil, ağıtlarını yakanlar yönetir. Bu zikri zifiri, geçmişi karanlık geleceği meçhul, hayatları boyunca Cin Ali den başka kitap okumamış, ilim bilim, aydınlık, özgürlük düşmanı, çakma kabadayı özentileri bilsinler ki beni tehdit ile yıldıramazlar.

Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2021, 08:43
YORUM EKLE