Ümit Özdağ'dan '2023' çıkışı

Zafer Partisi Genel Başkanı Özdağ, 2023 seçimlerinde Türkiye siyasetini Zafer Partisi'nin şekillendireceğini ifade ederek, "Türk siyasi tarihine de Zafer Partisi'nin yapmış olduğu bu büyük hamle çok belirgin bir şekilde yazılacak" dedi

Ümit Özdağ'dan '2023' çıkışı

CiddiGazete- Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, İstanbul'un Ümraniye ilçesinde esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Özdağ, ziyaretinin ardından basın açıklamasında bulundu.

Ümraniye'de yaptığı açıklamada, 2023 seçimlerinde Türkiye siyasetini Zafer Partisi'nin şekillendireceğini ifade eden Özdağ, "Biz 2023 seçimlerinde Türk siyasetini yeniden şekillendirecek bir atılımı temsil edeceğiz. Türk siyasi tarihine de Zafer Partisi'nin yapmış olduğu bu büyük hamle çok belirgin bir şekilde yazılacak. Biz makam mücadelesi vermiyoruz, vatan mücadelesi veriyoruz" dedi.

Ümit Özdağ, "Türkiye'de siyaseti belirleyen partilerden birisi haline geldik. Ortaya attığımız önerilerle, Türkiye için getirdiğimiz çözümlerle bizi görmemezlikten gelmeye özellikle çalışsalar bile belirli çevreler, Türk halkı ve Türk gençliği Zafer Partisi'nin sesini duydu. Her geçen gün de desteğini artırıyor" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2022, 01:45
YORUM EKLE