CiddiGazete- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Ankara'da, partisinin Ordu il, ilçe ve belediye başkanları ile toplantı düzenledi. Toplantıda konuşan Ulubey İlçe Kadın Kolları Başkanı Hatice Turap Yüksel'in Erdoğan'a övgüsü tepki çekti.

"ÇOCUKLARIMIN ÖMRÜNDEN ALSIN..."

Uğur Poyraz'dan suç duyurusu Uğur Poyraz'dan suç duyurusu

Yüksel'in, "Sizinle yüz yüze konuştuğumuzda tek bir cümle söylemek istiyordum. Rabbim benim çocuklarımın ömründen alsın sizin ömrünüze versin" sözlerine karşılık Erdoğan, "Yok, onların ömrüne ihtiyacımız var" diye karşılık verdi.

Erdoğan’ın cevabına karşılık bu kez Yüksel, "Ama sizin ömrünüze bizim daha çok ihtiyacımız var sayın Cumhurbaşkanım" İfadelerini kullandı.

Bu anları sosyal medyada paylaşan Yüksel şunları kaydetti:

"Kutlu Davamız AK Partimizin Saygıdeğer Genel Başkanı ve Türkiye Cumhuriyetimizin Cumhurbaşkanı, Dünya Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a Ulubeyli hemşerilerimizin selam ve sevgilerini iletip, 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde Ordu'da ve Ulubey'de en yüksek oyu almak için, gece gündüz demeden çalışacağımıza söz verdik."

HACER ÇINAR OLAYINI HATIRLATTI

Bolu Belediyesi'nin meclis üyesi Hacer Çınar da Erdoğan'a "Allah benim ömrümden alsın sana versin" demişti. Erdoğan, Çınar'ın sözleri karşısında duygulanmıştı... Hacer Çınar daha sonra milletvekili aday adayı oldu ancak listeye giremedi. Bu kez zamları eleştirmeye başlayan Çınar, AKP'den istifa ettirildi.