CiddiGazete- Yaz boyunca her ayın ilk pazar günü çeşitli konserlere ev sahipliği yapacak Ankara Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı, Çubuk-1 Barajı Rekreasyon Alanı'nda "Yaz Akşamları" etkinliklerini Başkentlilerle buluşturmaya hazırlanıyor.

Tüm vatandaşlara açık ücretsiz yaz akşamları etkinliklerinin ilki 3 Temmuz Pazar günü Özcan Deniz konseri ile başlayacak.

ÇUBUK-1 BARAJI'NA ÜCRETSİZ ULAŞIM

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün mirası olan Çubuk-1 Barajı Rekreasyon Alanı'nı yenileyerek yeniden Başkentlilerin hizmetine sunan ABB, şimdi de yaz akşamlarını konserlerle renklendirecek.

ABB'nin temizlik filosuna 11 araçlık katkı ABB'nin temizlik filosuna 11 araçlık katkı

Çubuk-1 Barajı Rekreasyon Alanı'nda saat 18.00'de başlayacak konsere katılmak isteyen vatandaşlar için 15.00-17.30 saatleri arasında Kızılay Zafer Çarşısı'ndan ücretsiz otobüs ring seferleri düzenlenecek. Konser bitiminde de vatandaşların ulaşımlarını kolaylaştırmak amacıyla Çubuk-1 Barajı'ndan Kızılay Zafer Çarşısı'na 20.30-22.30 saatleri arasında da ring seferleri gerçekleştirilecek.

ÜNLÜ SANATÇILARIN YER ALACAĞI KONSERLER HER AYIN İLK PAZAR GÜNÜ YAPILACAK

Konserler; ABB TV, Youtube Kanalı ve Büyükşehir Belediyesi sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayınlanacak.

Ankara Büyükşehir Belediyesi, yenilenerek hizmete açıldığı günden bugüne kadar Başkentlilerin yoğun ilgi gösterdiği ve ailece keyifli zaman geçirdiği Çubuk-1 Barajı Rekreasyon Alanı'nda her ayın ilk pazar günü birbirinden ünlü sanatçılar sahne alacak.