İYİ Parti il başkan adayı Kayaalp isyan etti

İYİ Parti Ankara İl Başkanlığına aday olan Tamer Kayaalp, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, "Ben HDP'den gelmedim. Yolumdan dönmem" dedi

İYİ Parti il başkan adayı Kayaalp isyan etti

CiddiGazete- İYİ Parti Ankara İl Başkan adayı Tamer Kayaalp, parti içi muhalefetin dezenformasyon çalışmasına isyan etti. "HDP'den gelmedim" diyen Kayaalp, "Germeyin... Gerek yok. Ben yolumdan dönmem" resti çekti.

Tamer Kayaalp, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı: "Arkadaşlar ben İyi Parti il başkan adayıyım. HDP’den gelmedim. Bu öfke nedir? Teşkilatımızda, beni hayatında görmemiş gencecik çocuklarımıza benimle ilgili ileri-geri konuşulan yazılar yazdırıyorsunuz.

Ellerine iki sene önce vekil adaylığımda bir ramazan paketi taşıdığım resim almışlar. Eleştirilerimi iyi okuyun öyle hareket edin.

1. Paketleri kendi paramla almışım

2. Üzerine genel başkanımız ve benim resmimin olduğu vekil adaylığı broşürüm var

3. Bu resim o dönem benim değil, ilçe yönetiminden bir arkadaşın sayfasında paylaşılmış

Germeyin gerek yok. Ben yolumdan dönmem."

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2020, 21:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hülya Tunçel
Hülya Tunçel - 13 ay Önce

Gençler Gelecegimizdir!!!!
Siyaseti Kirlettikleri gibi Gençlerimizide Kirletmeye Çalışıyorlar. Yazık çok yazık. BAŞKANIM VARLIĞIN ANKARAYA GÜÇ KATIYOR VARLIĞIN DAİM OLSUN İNŞALLAH

Selahattin Selvi
Selahattin Selvi - 13 ay Önce

Tamer Bey, birlikte çalıştığım Bakanlarımız dan birinin bana bir tavsiyesi olmuştu. O günden bugünlere rehberidir, çokta faydasını gördüm ve görüyorum. " Karşınızdaki insan seviyenize değilse tartışmaya girmeyin, sessiz kalmayı tercih edin. Bu tür davranışınız sizin daima lehinize olur. " Takdir sizindir.

Ayşe özkul
Ayşe özkul - 13 ay Önce

Bu insaların yapmaya çalıştıkları çok çirkin yazık yazık diyecek bir şey bulamıyorum ama biliyorum ki Tamer başkanım yolun açık ne yapacaklarını şaşırdılar Allaha emanet ol Başkanım .