CiddiGazete- İyi Parti 27. dönem İzmir Milletvekili Aytun Çıray, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'ı ziyaret etti. Çıray ve Özdağ, görüşme sonrasında basın açıklaması yaptı.

"BÖLGEDEKİ GELİŞMELERİ DEĞERLENDİRDİK"

"Türkiye siyaseti ile ilgili genel bir değerlendirme yaptık" diyen Özdağ "Çok da yararlandım. Kendisine bu nazik ziyareti için teşekkür ediyorum. Umarım bundan sonra benzer değerlendirmeleri yapmaya devam edeceğiz ama özel olarak yerel seçimlere çok odaklanmadık. Daha genel Türkiye siyasetini ve bölgedeki gelişmeleri değerlendirdik" ifadelerini kullandı.

YENİ ANAYASAYI GÖRÜŞTÜLER

Poşetteki paralar 2 vekilden Poşetteki paralar 2 vekilden

Aytun Çıray ise "Sayın genel başkanın daveti, istişare etmemiz için imkan yaratması sebebiyle kendisine teşekkür ederim. Gerçekten çok yararlı bir görüşme oldu. Görüştüğümüz; Türkiye'nin istikbali konuları olmuştur. Muhtemelen ortaya çıkacak yeni anayasa, ona karşı nasıl bir tutum alınacağı ile birlikte biraz daha her şeyin aydınlanmasını bekleme noktasında düşündük. Özetle söylemek gerekirse; ikbal yerine hep istikbali konuştuk. Türkiye'nin istikbalini konuştuk. Çok teşekkür ederim kendisine. Çok yararlandım. İnşallah bundan sonra devam eder" dedi.