CiddiGazete- İstanbul Beyoğlu Hacıahmet Mahallesi'nde Özgür Nayman, eşini ve çocuklarını silahla öldürdükten sonra intihar etti.

Silah sesi duyan komşuların ihbarı üzerine polis ekipleri olay yerine geldi. Yapılan kontrolde anne ve üç çocuğun hayatını kaybetti belirlendi. Ailesini katleden Özgür Nayman'ın ise aynı silahla ağır şekilde yaralandığı tespit edildi.

İntihar girişiminde bulunduğu söylenen Özgür Nayman hastaneye kaldırıldı.

Pınarbaşı'ndaki saldırıya tutuklama Pınarbaşı'ndaki saldırıya tutuklama

katliam

KATLİAM MEKTUBUNU SOSYAL MEDYA HESABINDAN PAYLAŞTI

Özgür Nayman'ın ailesini katletmeden önce sosyal medya hesabından paylaşım yaptığı ortaya çıktı.

Nayman, ailesini katletmeden saatler önce yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

- Böyle bir durumda ne denir? Nereden başlanır kelimelere bilmiyorum. Yaşadığım süre zarfında, duygusal olarak hayal kırıklığı yani insanın üzülüp kırılacağı ne kadar hissiyat varsa hepsinde defalarca öldüm. Fark edenler oldu, edemeyenler oldu. Herkesin canı sağ olsun.

- Gerçek ölümü ilk ve tek sefer yaşayacağım. Çocukken yakınlarımın, eş, dost, akraba ölümlerine çok üzülüyordum. Fakat yaşım ilerledikçe iyi ki ölüm var yani bu yalan ve samimiyetsiz sahte hayattan ebedi kurtuluş var diye yaradana şükür ettim.

- Bir düşünün bu hayatı, menfaat ve çıkarlara dayalı hesaplarla, planlarla, açgözlüce ebediyen yaşadığınızı, düşüncesi bile ürkütücü. Konuşurken hitabetim iyidir. Ama işi satırlara dökmekte pek başarılı değildim.

- Ama ekranı kaydırıp baktım da, son defa yapıyorum diye her halde aklıma gelenleri güzel yazdım diye düşünüyorum. Ne kadar yazsan da her zaman bir şeylerin eksik kalacağını bildiğim, yaşadığım sürece edebiyat yapmayı sevmediğimden bu kadar yeter.

- Bu kararı almamda tek bir sebep veya neden veyahut da tek bir kişi yok. Beni gerçekten sevenlerden son özrümü dileyerek ölmeye karar verdim. Bu kararımın ne maddiyatla ya da her hangi bir dünyevi sebeple ilgisi yok. Çok sıkıldım her şeyden. Anlamsız geliyor artık. Eninde sonunda öleceğim. Ha bugün ha yarın.

- Eşimi ve çocuklarımı da çok sevdiğim için onları da bu yalan dünyadan kurtarmak istiyorum. Sevdiklerimi ve beni sevenleri son kez üzeceğim.

Editör: İbrahim KANBUR