CiddiGazete- Saadet Partisi Grup Başkanı Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ'ı ziyaret eden TBMM eski Başkanı Bülent Arınç, Ülkü Ocakları eski genel başkanı Sinan Ateş'i kastederek, "Maalesef ülkücülerin başındaki insan katlediliyor. Onunla ilgili bir soruşturma, açılmış davayı bir sene sonra bile göremiyoruz. Gelinen nokta üzüntü verici" dedi.

"GEÇMİŞTEN DERS ALSINLAR"

Görüşmede Bülent Arınç şunları söyledi:

MHP'nin kurultayı 17 Mart'ta MHP'nin kurultayı 17 Mart'ta

"Manisa’da 24 yaşında MSP'nin il başkanıydım ve darbe ile siyasi yasaklı oldum. O zaman Manisa'da başta Selçuk Özdağ olmak üzere ülkücü arkadaşlarım vardı. Hepsi inançlı, vatansever, milliyetçi insanlardı.

İçlerinde idama mahkum edilenler vardı. Bugün ülkücü geçinenleri ülkücülerin geçmişinden örnek almaya davet ediyorum. O zaman her gün 3-5 şehit verdiğimiz Manisa bunlardan bir tanesidir. Başlarını dik tutan, ülke ve ülküleri için kendilerini siper eden insanları savunmak bana nasip oldu. Bugün maalesef ülkücülerin başında olan insan resmen katlediliyor.

Onunla ilgili bir soruşturmayı, açılmış davayı bir sene sonra bile göremiyoruz. Gelinen nokta üzüntü vericidir. 'Ülkücüyüm' diyen 1980 öncesi ülkücülerin hayatlarını bir kez daha okusun, örnek alsın."

Selçuk Özdağ da Arınç'ın 7 yıl süreyle avukatlığını yaptığını ve ücret almadığını belirterek teşekkür etti.