Diplomatları frekansla hasta ettiler!

2016 ile 2018 tarihleri arasında Küba ve Çin’de 40 ABD'li diplomatın yaşadığı "mide bulantısı, baş ağrısı ve dönmesi"nin sebebi "mikrodalga enerjisi"ne bağlandı

Diplomatları frekansla hasta ettiler!

CiddiGazete- ABD'nin Küba ve Çin'de görevli 40 diplomat, 2016 ile 2018 tarihleri arasında sebebi tespit edilemeyen bir dizi rahatsızlık yaşadı. Bu rahatsızlıkların başında "mide bulantısı, baş ağrısı, yüksek ses duyumu, kafatasında baskı, dengesiz yürüme, görme bozukları ve baş dönmesi" geliyordu.

ABD Ulusal Bilimler Akademisi, diplomatların yaşadığı gizemli rahatsızlıkların nedenini araştırdı ve ilk olarak Havana’daki ABD’li diplomatlarda 2016 yılında görüldüğü için Havana Sendromu olarak tanımlanan rahatsızlıkların gizemini çözdü.

DARBELİ RADYO FREKANS ENERJİSİ

ABD Ulusal Bilimler Akademisi yaptığı araştırma sonucunda yayınladığı raporunda, Havana Sendromu’na, yönlendirilmiş radyo frekansının (mikrodalga enerjisi) yol açtığı ifade edildi.

Ulusal Bilimler Akademisi raporunda rahatsızlıklar için "yönlendirilmiş, darbeli radyo frekansı enerjisinin etkileriyle tutarlı göründüğünü" söyledi. Raporda, diplomatların bu enerjiye nerde ve nasıl maruz kaldıkları belirtilmedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2020, 14:19
YORUM EKLE