Beylikdüzü'nde aile dehşeti

İstanbul Beylikdüzü'nde iki çocuk babası Ali Ekber Ergül eşini ve kayınpederini silahla vurduktan sonra intihar etti

Beylikdüzü'nde aile dehşeti

İstanbul Beylikdüzü'nde Ali Ekber Ergül eşini ve kayınpederini silahla vurduktan sonra intihar etti. İki çocuk babası Ali Ekber Ergül’ün Çanakkale’de tatil yaptığı sırada eşiyle kavga ettiği, evlerine döndükten sonra cinayeti işlediği öne sürüldü.

Edinilen bilgilere göre olay, Beylikdüzü Büyükşehir Mahallesi'nde bulunan bir sitede yaşandı. Sitenin 5. katındaki dairede yaşayan Ali Ekber Ergül, kayınpederi Adıgüzel Altun ile henüz belirlenemeyen bir nedenle tartıştı. Daire kapısının önünde devam eden tartışma kavgaya dönüştü. Silahını çeken Ergül, kayınpederi Adıgüzel Altun ve eşi Özlem Ergül'e kurşun yağdırdı. Öfkeli koca ardından silahla intihar etti.
Komşuların polis çağırması üzerine olay yerine çok sayıda ekip sevk edildi. Yapılan ilk incelemede Ali Ekber Ergül ve eşi Özlem Ergül'ün hayatını kaybettiği belirlendi. Ağır yaralanan kayınpeder Adıgüzel Altun ise ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Ergül çiftinin iki çocuklarının bulunduğu, olay sırasında 9 ve 11 yaşındaki çocukların parkta oynadığı öğrenildi.

TATİLDE KAVGA ETTİLER

Polis ekipleri soruşturma kapsamında, Özlem Ergül’ün bir yakınının ifadesine başvurdu. Edinilen bilgiye göre; Özlem Ergül, Ali Ekber Ergül çocukları, kayınpederi ve bazı yakınlarıyla Çanakkale’ye tatile gitti. Geçtiğimiz Perşembe günü Ali Ekber Ergül karısıyla kavga etti. Biri 11 yaşında diğeri 9 yaşında olan 2 çocuğunu alarak İstanbul’a döndü.

Güncelleme Tarihi: 20 Temmuz 2019, 20:20
YORUM EKLE