Acun'un ekibi karantinaya alınacak

Survivor 2020 yarışması için Dominik'te bulunan Acun Ilıcalı'nın ekibin bir kısmı, 14 Mayıs'ta İstanbul'a gelecek. Ekiptekiler14 gün karantinada tutulacak

Acun'un ekibi karantinaya alınacak

CiddiGazete- Survivor 2020 yarışması için Dominik'te bulunan yapımcı Acun Ilıcalı'nın ekibin bir kısmı, Türk Hava Yolları'na (THY) ait uçakla 14 Mayıs'ta İstanbul'a gelecek ve Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) yurdunda 14 gün karantinada tutulacak.

Yurt dışından yapılan tahliyeler kapsamında Acun Ilıcalı'nın ekibinin bir kısmı da Türkiye'ye dönüyor.

"Survivor 2020" yarışma programının çekimleri için Dominik Cumhuriyeti'nde bulunan Ilıcalı'nın ekibinin bir bölümü ile bölgedeki vatandaşları tahliye edecek THY uçağı, 14 Mayıs'ta İstanbul'a iniş yapacak.

Dominik Cumhuriyeti'nden tahliyesi planlanan yaklaşık 250 Türk vatandaşı KYK yurtlarında 14 gün gözlem altında tutulduktan sonra Covid-19 bulgusuna rastlanmaması durumunda evlerine uğurlanacak.

Ilıcalı'nın ekibindeki 110 kişi karantina süresince İstanbul'daki KYK yurdunda, aynı uçakla dönecek 140 kişi ise Tekirdağ'daki KYK yurdunda misafir edilecek.

ACUN ILICALI'DAN MESAJ

Öte yandan Acun Ilıcalı’nın da ekibiyle birlikte Türkiye’ye döneceği ifade edilmişti.

Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada bunun doğru olmadığını ifade etti.

Ilıcalı, “Türkiye’ye döneceğim haberi yanlış, bölgedeki vatandaşlarımızı bulundukları adalardan alıp ekibimizin bir kısmıyla Türkiye’ye yolluyoruz, özlem doluyum o ayrı..” mesajını paylaştı.

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2020, 16:08
YORUM EKLE