Asansörde tacize uğradı, şikayetçi olmadı

Bursa’da yaşayan L.K. evinin bulunduğu kata çıkmak için bindiği asansörde, kimliği belirsiz kişinin tacizine uğradı. Olayı fark eden site yöneticisi durumu polise bildirdi. Polisin ulaştığı L.K. "Uğraşmak istemiyorum" diyerek, şüpheliden şikayetçi olmadı

Asansörde tacize uğradı, şikayetçi olmadı

CiddiGazete- Osmangazi ilçesinde kimliği belirsiz bir kişi, evinin bulunduğu siteye giren L.K.'den sitenin bahçe kapısını açması için yardım istedi. Kapıyı açan L.K. ile aynı apartmana giren kişi, birlikte asansöre bindi.

ÖNCE YÜZÜNE SONRA KALÇASINA DOKUNDU

L.K., kendisiyle konuşmak isteyen kişiden rahatsız olunca asansörden inmek istedi. Bu kişi asansörden ineceği sırada L.K.'nin yüzüne dokundu. L.K. kendisini taciz eden kişinin elini itti.

Bu kez de şüpheli, L.K.'nin kalçasına dokundu. L.K., asansörden inerek, şüpheliye tepki gösterdi. Şüpheli ise L.K.'ye asansöre tekrar binmesi için eliyle "gel" işareti yaptı. L.K. uzaklaşırken, şüpheli asansörde kamera olduğunu fark edince, zemin kata inip apartmandan çıktı.

ŞİKAYETÇİ OLMADI

Bu arada olay anı, asansördeki güvenlik kamerasına yansıdı. Site yöneticisi, olaydan 2 gün sonra güvenlik kamerası görüntülerini incelediği sırada komşusu L.K.'nin tacize uğradığını fark etti ve durumu polise bildirdi.

Polis ekipleri, apartmana gelerek, L.K.'ye ulaştı. Polisin olay anını anlatmasını istediği L.K., "Uğraşmak istemiyorum" diyerek, şüpheliden şikayetçi olmadığını söyledi.

YORUM EKLE