Karısının boğazını kesip kaçtı

Adana'da, kaldırımda boğazı kesilmiş halde bulunan kadına kocasının saldırdığı ortaya çıktı. İki çocuk annesi yoğun bakıma alınırken, zanlı koca kayıplara karıştı

Karısının boğazını kesip kaçtı

CiddiGazete

Olay geçen salı günü öğle saatlerinde Adana’nın Yüreğir ilçesinde meydana geldi. 32 yaşındaki iki çocuk annesi Burcu Tokaker'i, boğazı kesilmiş halde kaldırımda bulan vatandaşlar, 112 ve polis ekiplerine haber verdi.

SAĞLIK EKİPLERİNE KOCASININ İSMİNİ VERDİ

Sağlık ekiplerinin müdahale ettiği yaralı kadın, “Beni kocam Sezgin Tokaer bıçakladı” dedi. Adana Şehir Hastanesi’nde yoğun bakıma alınan kadının boğazının her iki tarafında ve yüzünde kesikler olduğu için şuuru kapandı.

KOCASI KAYIPLARA KARIŞTI

Polis, zanlı Sezgin Tokaer’in olay yerine yakın yerde baraka şeklindeki kebapçı dükkanı olduğunu ve olaydan altı dakika önce karı-kocanın buraya geldiğini belirledi. Güvenlik kameralarını inceleyen polis, çiftin tartıştıklarını, Sezgin Tokaker’in, yere yatırdığı eşini kaldırımda bıçakladıktan sonra olay yerinden kaçtığını tespit etti.

Durumu kritik olan ve yoğun bakımda tutulan Burcu Tokaker’in tedavisi sürerken, Cinayet Büro ekipleri Sezgin Tokaker’in yakalanması için geniş kapsamlı çalışma başlattı.

Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2019, 20:44
YORUM EKLE