Kazaz'ın içine Tomris Hatun kaçtı!

Din değiştirmeleri ve evlilikleriyle ünlü eski manken Tuğçe Kazaz, Twitter'dan öyle bir paylaşım yaptı ki; Türkçüler ne diyeceklerini şaşırdı!

Kazaz'ın içine Tomris Hatun kaçtı!

CİDDİGAZETE

Mankenliği bıraktıktan sonra sık din değiştirmeleri, evlilikleri, "fetvaları"yla gündeme gelen Tuğçe Kazaz, şimdi de Türkçüleri "kıskandıracak" paylaşım yaptı.

Sosyal medya hesabından, "Kürşat 40 Çerisi ile bir fitil yaktı, o fitilin ateşinden nice Fatihler ve de fetihler doğdu. Davamız 145 yıllık değil, Mete Han ile başlayıp Kur'an ile şereflenen bir davadır. Herkes bilmelidir ki bizdeki vatan aşkı bir ruhtur, o ruh canlandığında düşmanları cansızlaşır" diyen Kazaz, herkesi şaşırttı.

KEMAL KILIÇDAROĞLU'NA MEYDAN OKUDU!

Tuğçe Kazaz, kurduğu cümleleri kimin yazdığını soran takipçilerine eski, "Yok efendim bunları ben yazamazmışım:) Hodri meydan! Kılıçdaroğlu, yetmiyorsa ortağı olan dağ kadrosunun siyasi uzantısı, o da yetmiyorsa maskeli balon olan şovcu başkanınız, sizin olan Halk TV’de karşıma çıksın. Alaşağı etmezsem bir daha twit atmayacağım. Muhataplarına iletiniz" diye cevap verdi.

Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2019, 01:16
YORUM EKLE