Kediciklerin işi yok, parası çok!

Adnan Oktar’ın kedicikleri örgütü savundular, Adnan Oktar’ı övdüler. Varlıklı ailelerden geldiklerini söyleyen ve lüks içinde yaşayan “kedicikler” işsiz olduklarını beyan ettiler

Kediciklerin işi yok, parası çok!

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından Adnan Oktar Örgütü'ne yönelik yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan kadınlar, Sulh Ceza Hakimliği'ne verdikleri ifadelerde örgütü savunmaya devam ettiler.

Lüks yaşam sürdüğü bilinen ve üniversite mezunu olan kadınların çoğu “işsiz” olduklarını belirtti ve herhangi bir aylık gelire sahip olmadıklarını ifade etti.

Şüpheliler Dilem K., Deniz T., Elif K., Zeynep B., Zeynep Y. ile Ferhunde B., işsiz olduğunu ve aylık geliri bulunmadığını öne sürerken, bir başka şüpheli Esra S. de aylık geliri olmadığını ancak ailesinin varlıklı olduğunu belirtti.

ADNAN OKTAR'I ÖVDÜLER

Şüpheli Zeynep B., ifadesinde suç örgütü içinde olmadığını iddia ederek, “Ben dindar bir insanım, aileme çok bağlı bir insanım. Adnan Oktar güzel ahlaklı bir insandır” dedi.

Şüpheli Zeynep Ş., hakkındaki suçlamaları kabul etmediğini söyleyerek “Örgüt yapılanması içinde değilim. Cinsel taciz olayı tamamen fantastik bir olaydır. Bu olay Amerikan filmlerinde olacak bir şeydir. Ben çocukluğumdan itibaren vicdanlı ve dürüst bir insanım. İyi bir eğitim aldım. Çok farklı sektörlerde yöneticilik yaptım” ifadelerini kullandı.

Şüpheli Ferhunde B., Adnan Oktar ile 1999 yılında tanıştığını belirterek, “Bana, arkadaşlar ve Adnan Oktar’a karşı bir komplo olduğunu düşünüyorum. Bunun da İngilizlerin bir oyunu olduğunu düşünüyorum. Adnan Oktar vatanını ve milletini seven bir insandır” dedi.

Şüpheli Zeynep Y., Adnan Oktar'ı 30 yıldır tanıdığını söyleyerek, “Biz vatanımız, milletimiz için güzel şeyler yapıyoruz” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE