Tartışmaya Sedat Peker de katıldı

Gazeteci Can Ataklı, Barış Yarkadaş'ın geçtiğimiz gün köşesinde yer verdiği yazıyı eleştirdi. Söz konusu tartışmaya suç örgütü lideri Sedat Peker de dahil oldu

Tartışmaya Sedat Peker de katıldı

CiddiGazete- Korkusuz yazarı Can Ataklı, aynı gazetede çalıştığı Barış Yarkadaş'ın geçtiğimiz günlerde köşesinde yer verdiği yazıyı "Neden bu kadar suç örgütü diyorsun" diyerek eleştirdi.

Söz konusu tartışmaya suç örgütü lideri Sedat Peker de katıldı.

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Peker, "Bırakınız söylesinler. Yoksa bu arkadaşlar hakkında suçluyu övmekten dava açabilirler" ifadelerini kullandı.

Sedat Peker'in Twitter paylaşımları şöyle:

1- Can Ağabey (Ataklı) bazı gazeteci arkadaşlara serzenişte bulunmuşsunuz bana suç örgütü lideri dedikleri için. Öncelikle bundan dolayı teşekkür ederim. Ancak bırakınız söylesinler. Yoksa bu arkadaşlar hakkında suçluyu övmekten dava açabilirler.

2- Ancak bundan daha önemlisi, bana gıcık kapan insanlar var. Bu işlerin sonunda benim ismim yücelir, yükselir diye olaylara dahil olmak istemiyorlar. Bu şekilde başlık atıldığında, bu tip düşüncede olan insanların da gazı alınmış olur.

3- Sizden tek ricam, bu arkadaşlar benim için suç örgütü üyesi desinler, bu kadar büyük organizasyonun içinde bu kadar anlı şanlı isimlerin içinde, hele ki önümüzdeki videolarda katılacak çok daha önemli isimlerin içinde benim suç örgütü lideri olmam yakışık almaz.

4- Rahmetli annem Oğlum hep alçakgönüllü ol derdi. Hak etmediğin bir şeyi sahiplenme derdi. O yüzden bu örgütün içinde benim yerim olsa olsa üyelik olur. Can Ağabey (Ataklı) birçok siyasetçi Sedat Peker'e sevgi çoğalırsa bu ileride siyaset işlerine dahil olur diye düşünüyorlar.

5- Düşmanlarım bile bilir ki ben akit yaptığımda verdiğim söz namusumdur. Bu dünyadaki ömrüm ne kadarsa dernek başkanı ünvanına bile sahip olmadan ayrılıp gideceğim. Lütfen onlara söyle, beni rezil etmek isteyenleri...

6- ... tüm dünyaya rezil ettikten sonraki kurulacak hiçbir yapıda ismim olmayacak. Issız, tenha bir coğrafyada çocuklarımla ve kitaplarımla yaşamaya devam edeceğim (Yüce ALLAH ne kadar ömür verirse). Tüm güzel sözlerin için tekrardan teşekkür ederim Can Ağabey.

Güncelleme Tarihi: 02 Temmuz 2021, 16:53
YORUM EKLE